Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shiro vagy az Airoh jobb...

Shiro vagy az Airoh jobb márka bukósisakok terén?

Figyelt kérdés

A shiro 25 ezerről lett leárazva 14 ezerre sisakzsákkal, mindennel együtt, a másiknál nem tudom, hogy jár-e zsák és gyári doboz, de nem is az a lényeges, hanem 16 ezer forint. Nos mivel a Shiro-t neten utánvéttel venném az 16 ezer az Airoh-ért meg érte tudok menni, így egy árban vannak.

Melyik bírja jobban a strapát? Melyiket tehetem nagyobb bizalommal a fejemre? Elvégre csak az életem a tét. :)



2014. ápr. 16. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Legnagyobb bizalommal az AGV-t teheted a fejedre, 15-16ezer forinttól maga az anyag költség többe kerül amit beletesznek egy sisakba, márha normális sisakról beszélünk ami meg is védi az ember fejét.


Nem tudom milyen motorod van, de robogó kivételével nem ajánlom az általad említett sisakokat. Sajnos volt már balesetem (nem az én hibámból), és ha nem egy Puma overál és egy AGV GP Tech sisak van rajtam, lehet hogy most nem írnék ide neked választ.

2014. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!