Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Suzuki Swift...

Első autónak Suzuki Swift vagy Fiat Brava?

Figyelt kérdés

Mindennapos városi használatra. Jó lenne ha egy kicsit tágasabb változatot tudnék találni, de nem tudom mi a különbség a típusok között. Szóval jó lenne ha meg tudná mondani valaki, hogy a képeken mi a pontos neve az autóknak.:)


Suzuki:

[link]


Fiat:

[link]



2014. ápr. 13. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi töltené fel az aksit? Egész éjjel alapjáraton fog ketyegni az ablak alatt, hogy másnap délután kimenjen egy körre a haverokhoz a Homashita parkolóba :D
2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 kutyus21 ***** válasza:
0%
Utolsó hát még nem tudom pontosan ezek még, tervek csak youtube-on láttam amúgy, egy Chatenet Stella-t szeretnék és youtube-on nagyon szépen szól benne, a zene meg a sport kipufogó is. Azért gondolom ilyen pici mopedautóban mert, egyedül utazók a motorokat meg, nem szeretem meg nem tudnám használni télen, nem azt mondom hogy egy normál autót nem, tudnák fenttartani. Csak úgy vagyok vele hogy, az felesleges pénzkidobás ha egy Renault Laguna-ban egyedül mennék a városban meg, amúgy is imádom ezeketet a icipici autókat olyan aranyosak.
2014. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!