Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Suzuki Swift...

Első autónak Suzuki Swift vagy Fiat Brava?

Figyelt kérdés

Mindennapos városi használatra. Jó lenne ha egy kicsit tágasabb változatot tudnék találni, de nem tudom mi a különbség a típusok között. Szóval jó lenne ha meg tudná mondani valaki, hogy a képeken mi a pontos neve az autóknak.:)


Suzuki:

[link]


Fiat:

[link]



2014. ápr. 13. 15:18
1 2 3
 11/22 kutyus21 ***** válasza:
0%
Helló én is a Fiat Bravo-t mondanám a Suzuki szűk műanyag zörgő bódé de én még ajánlom az Alfa Romeo 145-őt olyan kaliberű mint a Fiat csak kényelmesebb nagyobb a csomagtér minőségibb anyagot használtak hozzá mivel egy Alfa alkatrész nem olyan drága hozzá plusz jól is néz ki én a Alfa Romeo 145-őt venném a helyedben.
2014. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szűk zörgő műanyag bódé.. aha oké :)... neked biztos volt már akkor suzukid ha ezt mondod rá... bocs de én 11 év alatt nem vettem észre semmi zörgő hangot a "bódéba" .. másrészt nézz már töréstesztet istenem......
2014. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát a régi Swiftek sajnos tényleg hajlamosak a zörgésre, de én ezt pont lesz.rom. Engem ezidáig mindig elvitt A-ból B-be és nem robbant le alattam soha! A felsoroltakon kívül nem tudnék mást hozzá tenni. A kettő közül és is a Swiftet javaslom.
2014. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90 valahánytól kicsit más kasztnival készültek a Swiftek... megkülönböztetni az orruk alapján könnyű őket, a régi kasztnisokon a lemezre van ragasztva az embléma az újakon eddig a rácsra.... ez utóbbiak elég masszívak lettek, van bennük sok + anyag... bár ugye sok ember nem tudja, mert utáanézni lusta mit is szid csak követi a tömeget mint a birka. :)
2014. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

Erre én most rákerestem, 94-es 1.3GL 5 ajtós 820kg, 99-es 1.3Gl 5 ajtós 810kg, 99-es Sedan 1.3 840kg. De találtam 775 kilós 99-es 1.3 GLX-et is. Most akkor hova is került az a sok plusz anyag?

Külön töréstesztet nem találtam, ha valaki nagyon bele akar ebbe merülni, az linkelhet :)


Lehet egekig magasztalni, a Swift akkor is törik mint a ropi. Ugyanúgy, mint az összes korabeli hasonló kategóriájú autó. Nincs is ezzel semmi gond, nem arra veszi az ember, hogy összetörje. Ha egy olyan marhaállat jön szemből, akinek nagyobb és keményebb a kocsija akkor ugyanúgy halál lesz Swiftben is, mint Bravaban vagy Civicben vagy Nissan Micraban.


Ha az a cél, hogy a kiszemelt autó sokkal biztonságosabb legyen, akkor nem ebben a kategóriában kell keresgélni. Nem sokkal drágábban lehet már kapni 850-es Volvot, 100-as Audit, E34-et. Ezek már nem törnek olyan könnyen, viszont nem is a 800 kilós kategóriában indulnak, hanem a 1.5 tonnásban.

2014. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak ebből a kettőből lehet álasztani, akkor Fiat. Ha kicsi kilengés is lehetséges, akkor inkább egy Astra.
2014. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15


Az ajtókba kerültek merevítő csövek, illetve 96 után már van légzsákos verzió is. Ja és nagyritkán abs-es régi swiftet is ki lehet fogni.

Ennyivel biztonságosabbak a fent indexes swiftek.

2014. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kutyus21 ***** válasza:
0%

Arniss44 nekem nem volt, Suzuki-m de nem is kellene a szomszédnak van, és el vitt múltkor vele mert, nem rég vette és tudja hogy, szeretem az autókat így mondta hogy, el visz egy körre. És beültem nos mivel, felénk is kátyús az út nem nagyon, de azért van és bele mentünk a kátyúba olyat zörgőt az egész kocsi hogy, azt hittem hogy ki szakad alóla az egész futómű amúgy 1993-as Swift-ről van szó. Egyszer ültem mopedautóban is és hát az is zörgött de nem annyira mint, a Swift pedig a mopedautó csak 350 kiló plusz utas de lehet hogy csak, a hangja miatt nem halottam annyira mert, olyan hangosak ezek a mopedautók hogy, nem is értetem hogy mit mondanak szájról meg, nem tudok olvasni ordítani meg egyikünk sem, akart így csak aztán tudtunk beszélgetni amikor, meg álltunk. De viszont a hangjától el tekintve kényelmesebben ültem benne mint a Swiftbe 50-nel mentünk és tervezem hogy, veszek mopedautót de az lesz az első hogy be hangszigeteltetem amennyire lehet mert, egy picit meg tuningolom. Veszek akkumulátort

mert a gyári pici nem bírja el a hangcuccot lesz 1 mélyláda 4 hangszóró egy erősítő és egy USB-s CD-s levehető előlapos távirányítóval is működtethető fejegységem meg, egy sötétített üvegezés B oszloptól.

plussz alu pedál motortérzár alufelni és egy Remus sport kipufogórendszer egy sport gázgyorsitó a motortérbe egy toronymerevitő és egy sportlégszűrő kerül meg, a fojtás lesz ki véve igy majd viszi a 120-at de le fogom cserélni a fékrendszert is nagyobbra és erősebbre és a végére Neon és fekete betétes lámpák lesznek be építve. A neonok az autó alá kerülnek majd de csak, otthon és a tuningkiállitáson lesz használva az utcán nem lesz be kapcsolva meg, esetleg belülre is rakok a kagyló ülések alá és egy alu szőnyeg is kerül, bele a végére a sport kormány és váltógomb mellé és zárásként egy 4cm-es sportültetö rugó kerül beépitére de ez csak aprodánként nem egyszerre.

2014. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Az ajtókba kerültek merevítő csövek, illetve 96 után már van légzsákos verzió is. Ja és nagyritkán abs-es régi swiftet is ki lehet fogni.

Ennyivel biztonságosabbak a fent indexes swiftek."


Ennyivel biztonságosabbak az előd Swifthez képest, de ettől még szerintem te sem vállalnál vele egy csattanást. De, mint mondottam ne ez legyen az elsődleges szempont az autóvásárlásnál, egyik korabeli kisautó sem jobb ebben :)

2014. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 dirtboy ***** válasza:

/Veszek akkumulátort

mert a gyári pici nem bírja el a hangcuccot lesz 1 mélyláda 4 hangszóró egy erősítő és egy USB-s CD-s levehető előlapos távirányítóval is működtethető fejegységem/


az oké hogy veszel egy jó aksit de azt mi fogja majd neked tölteni hogy az autó /fűtés,világítás stb/ és a hifi ne merítse le?

egy moped autó szerinted mennyivel töltheti az aksit?


ha mopedbe akarsz zenélni akkor vegyél minimum egy

hollywood energetic SPV 100 at.


gondold át a dolgokat mielőtt bele vágsz ne hogy akkor koppanj majd mikor már késő.

2014. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!