Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ALFA ROMEO 147 1.6 T. Spark...

ALFA ROMEO 147 1.6 T. Spark ECO Impression (2005) vagy AUDI A3 1.6 AMBITION (2002)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 19:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
O.o Minden okés? Alfa minden második kocsi... szerintem nézz körül mennyi Alfát látsz az utakon...
2014. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
#23. Mennyi Alfád volt életedben hogy ennyire jártas vagy a dologban??? Szerintem egy sem. Nekem 5 éve van egy 146-os Ti-m,és elmondom neked,hogy 100 ezer km alatt csak fékbetétet,olajat,vezérlést és egyéb apró kopó dolgokat cseréltem benne. Amit természetesen minden autóban cserélni kell.Ezen kivül semmi. Soha nem hagyott ott sehol,nincs elektronikai baja,minden működik benne,és alapból fullextrás. Ja,biztos kifogtam egy jót....Aha...Ülj majd be egyszer egy 166 3.0 V6-ba:) Aztán majd többet nem irkálsz hülyeségeket:)
2014. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!