Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 15 évesen megkérhe...

Szerintetek 15 évesen megkérhetném apámat hogy vezetni tanuljak?

Figyelt kérdés

Azt mondta még tavaly ha tavasz lesz és jó idő akkor majd lemegyünk a mezőre és ott megtanítalak vezetni.

Azóta semmi. Én még életemben nem nyomtam gázpedált, nem váltottam, nem kormányoztam apám ölében de még csak a motort se indíthattam be. Pedig tudja hogy nagyon érdeklődöm a kocsik iránt.

Nem vagyok az a nyavalygós típus aki addig könyörög míg meg nem kapja amit akar (ha jól tudom) ezért szerintetek nem venné rossz néven hogyha megkérném hogy tanítson meg vezetni?



2014. ápr. 6. 20:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó hát én fiú vagyok úgyhogy ilyen szóba se jöhet.

A felelősséggel tisztában vagyok, tudom hogy nem csak menni kell mint az állat. azért akarnék kocsit vezetni mert engemet nagyon érdekel ez a téma (nem pedig azért mert milyen menő hogy 14-15 évesen már egyedül vezet).

Természetesen csak úgy jöhet szóba a vezetés szerintem ha apám ott van mellettem.

2014. ápr. 8. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!