Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 15 évesen megkérhe...

Szerintetek 15 évesen megkérhetném apámat hogy vezetni tanuljak?

Figyelt kérdés

Azt mondta még tavaly ha tavasz lesz és jó idő akkor majd lemegyünk a mezőre és ott megtanítalak vezetni.

Azóta semmi. Én még életemben nem nyomtam gázpedált, nem váltottam, nem kormányoztam apám ölében de még csak a motort se indíthattam be. Pedig tudja hogy nagyon érdeklődöm a kocsik iránt.

Nem vagyok az a nyavalygós típus aki addig könyörög míg meg nem kapja amit akar (ha jól tudom) ezért szerintetek nem venné rossz néven hogyha megkérném hogy tanítson meg vezetni?



2014. ápr. 6. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg vezethetnél-e egy kicsit :) Kipróbálhatnád-e.
2014. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus..:) Csak úgy mondta gondolom én,és hát elfelejtette.

Nem kell ahhoz a mezőre menni,szépen lassan az utcába.Lehet,hogy mélyvízbe küldene ezzel de valahol el kell kezdeni.Igaz én sokat veszekedtem faterral..Kiabáltunk is egymással,mert a másik oldalt mentem mint ahogy kellett volna..Meg amikor az autót próbáltam,hogy lassítsak..Mentem egy 40-el kb.Na de egy 3.0 e320-as mercinek nem lehet olyan könnyen parancsolni.V6 motor azért húz rendesen.:)

Én azt mondom..

Valami elhagyatott beton placcon egyedül próbálj meg megtanulni vezetni.Úgy egyedül,hogy faterod kiszál az autóból és előtte elmutogatja,hogy s mint van.Hidd el könnyebb lesz.Nem stresszelsz annyira.Én is sokszor lefulladtam az UAZ-unkal mégis belejödtem mikor nem ült mellettem.Aztán azóta a hátsó kertbe veretem egy Lada Nivának amit karácsonyra vett.:)

2014. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy a városban nincs olyan hely csak a mező.

Az a baj hogy apám szerintem nem engedné meg hogy egyedül vezessek még hogyha mindent biztosan elmutogatott meg ilyesmi(ami már megvolt nagyjából).

Talán akkor megengené hogyha vezettem már mellette nem keveset.

De szerinted már kérhetném tőle?

2014. ápr. 6. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Apa, lehet egy nagy kérésem?

-Mond csak fiam!

Megtanítanál vezetni?


Ennyi. Valószínűleg úgyis azt fogja mondani hogy persze! De űljön csak melletted.

2014. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy apának ez büszkeség, ha a fia vezetni szeretne tanulni, főleg tőle.

Ez azt jelzi felé, hogy jól vezet, és a fia bízik benne.

Nekem legalábbis ezt jelenti.:)

2014. ápr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdést simán megér, kicsit odébb van még a jogsi, de addig is jó érzésnek meg kis gyakorlásnak emgteszi. :)
2014. ápr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egy jótanács


előtte nézz utána, hogy is működik a kocsi. Nem minden részletre gondolok, de pl: kuplung, váltó hogy működik, miért kell, miért jó hogy tud csúszni a kuplung

ha ezek megvannak, akkor 1,2 ra képes leszel viszonylag szépen elindulni

2014. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es ezek már nagyjából megvannak, apám megmutatta hogy kell váltani meg ilyesmi plusz még a autó szerkezetét ( motor, futómű stb.).
2014. ápr. 7. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, még odébb van jogsi a tanuló kocsit úgy is másképp kell majd vezetni, a forgalmat meg addig nem fogod szokni.

Amúgy időtöltésnek jó és ha van kedvetek/fölös benzinetek-gázolajotok/időtök rá menjetek. Apa viszont maradjon benn a kocsiban. Én nem károgni akarok, csak a fiatalok nagy része annyit lát a kocsiból, hogy megy meg dejó, nem ártana ha tisztában lennének a felelősséggel is. Az autó nem véletlenül veszélyes üzem. Értem én, hogy a mezőn max pár vakondtúrásnak fog ártani de nem árt az óvatosság.

2014. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát apád ki ne szálljon mellőled az biztos!
2014. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!