Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi vagy Ford?

Audi vagy Ford?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy dízel kombit kb. 700-800ezerért ti melyiket ajánlanátok? mik a tapasztalatok ? Audi a4 1.9 tdi 110 le kb.97-98 vagy ford mondeo 2.0 tddi kb.01-02 115le ?

2014. ápr. 5. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
10 éves fosládákért kérnek pénzt?be kellett volna zúzni őket kb 5 évvel ezelőtt 800.000 forintért milyen autót adnak már?
2014. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

800-ért elég jó autókat lehet venni, kedves első.


A dízel kombikkal az a baj hogy nagy valószínűséggel félmillió km fölött futottak már, és ha nem vigyáztak rá megfelelően akkor bármikor kuka lehet.

A VW csoport 1.9 tdi motorja legendásan megbízható, én inkább arra szavaznék. A Mondeo dízele akkor még nem volt túl jó. Esetleg egy 1.7 cdti Astra jöhet még szóba.


Csak azzal vigyázz hogy ne legyen tekert az órája.

2014. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:

ma 11:49

pár év és eléred azt a kort hogy lehet neked is jogsid,addig is gyűjtögess rá és autóra is és ne itt irigykedj másokra akik autóval rendelkeznek.

2014. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1.7 cdti Astrát nem igazán kapsz 800 ezerért. Legfeljebb töröttet. 1 millió fölött kezdődnek még mindig.

800-ért 1.7 dti G Astrát kapsz. Persze ennyiért az sem lenne rossz választás és kicsit újabbat is lehet már belőle venni int 98-as.

Ilyen viszonylag régi 15 év körüli autóknál már szinte mindegy hogy Audi vagy Ford, inkább az állapot a lényeg!

2014. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen öreg autóknál inkább a szervízköltség döntsön.
2014. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csakis Audi.
2014. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én úgyvettem utoljára kocsit édespámmal(aki rendőrkapitány),nagy beszélgetésbe enyelegtünk a kereskedővel és elkezdtünk a km-ről beszélgetni és mondod neki h már büncselekmény stb..hidd el akkor nem fogja elaadni neked:)
2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van. Minek adná el hozzáértőnek áron, amikor kicsit vár és eladja egy madárnak jó haszonnal. Kár szakérteni meg sarokba állítani, max elhajt.
2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyelgős alma nem esett messze a fájától...

A kérdésre válaszolva: Dízelt csak akkor vegyél, ha legalább 40km-t mész egyszerre, és legalább évi 2000km-t autózol. Ha viszont ennyit mész, nem érdemes 800-ért dízelt venni. Azok már átestek a tavaszi óraállításon, és jó eséllyel sokat kell majd költeni egy javításra.

2014. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kutyus21 ***** válasza:
29%
Helló mivel mind a kettő Német így mind a kettő jó de mivel, választani kell akkor én az Audit választanám az 1.9 Tdi motor nagyon, bevált náluk és szerintem a legjobb motoruk. De a Ford is jó annyi hogy, a Ford nem luxus autó igy olcsóbb az alkatrész hozzá meg,a biztosítás de még, így is az Audi-t vinném mondjuk nekem Sedanban jobban tetszik és sötétkékben. De azért is választanám az Audit mert jobban néz ki meg, kényelmesebb szóval Audi sok sikert a döntésedhez.
2014. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!