Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványhoz adnak papírokat...

Jogosítványhoz adnak papírokat a vizsga után hogy igazolni tudjam hogy elvégeztem?

Figyelt kérdés
most fogom majd elkezdeni és az érdekelne hogy adnak e valamilyen papírt arról hogy elvégeztem pl a kreszt,elsősegélyt és hogy hány órát vezettem le a kötelezőből?hiszen ezek nélkül nem tudom igazolni és attól tartok hogy esetleg letagadják hogy megvolt aztán jópénzért újra csináltatnák az egészet.
2014. ápr. 1. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Lesz majd vizsgalapod, arra lesz rávezetve, mely vizsgáid vannak meg. A vezetési időt pedig vezetési kartonon kell majd igazolnod. Ezen lesz rajta, hogy hány órát vezettél és milyen bontásban (meg van ugyanis határozva, hogy hány órát kell különböző körülmények között vezetni). Néhol a karton elektronikus, de a lényegen ez sem változtat.
2014. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!