Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M-kategóriás jogosítványhoz...

M-kategóriás jogosítványhoz is kell elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés

Csak mert az 15ezer ft tanfolyammal együtt és azért nem mindegy, hogy 50ezer vagy 65 mindennel együtt..:D és ha az megvan akkor, B-kategóriánál nem kell majd újra vizsgáznom?(vagy mennyi idő alatt évül el)


+ milyen motort ajánlanátok elsőnek, ami nem robogó és nem simson?


2012. ápr. 10. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, kell hozzá elsősegélynyújtó tanfolyam és vizsga. Nem évül el, a későbbi jogosítványaid megszerzésekor már nem kell belőle vizsgáznod.
2012. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsősegély vizsgát egyszer kell megcsinálni és egyszer kell az NHK nál be mutatni többet soha el lehet tenni utána emlékbe! :)


Ne hordozd magaddal a jogsinál, mert felesleges ha ki váltottad a jogsit az már bizonyítja az elsősegélyt ha meg elhagyod mocerás a pótlésa de többi kategóriánál sem kell soha végleg jó! :)


Attól függ hól szeretnél motorozni Budapestre nem javaslom a motort én pesti vagyok én is 14 évesen szereztem meg az M kategóriát annó 2001 ben.. Persze akkor a forgalom is kicsivel jobb volt öszíntén szolva Bp re nem javaslok semiféle motort mert az autósok sőt a buszosok is leszorítják őket nincs közlekedési kultura és morál az a baj!


Sok sikert a vizsgához és balesetmenteset! :)

2012. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!