Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok hobbi motorozásra?

Mit ajánlotok hobbi motorozásra?

Figyelt kérdés
Főleg erdőbe néha pályára. Enduróban gondolkodtam de ahogy olvastam néhányan azt mondják,hogy a cross motorral élvezetesebb,tudom mit takar a cross motor fogalma tisztába vagyok a szervizelésével,de mivel úgyse lenne annyira meghajtva mint teszem fel egy versenyen akkor is nagyon sokba lenne a szervizelése,mármint ugyanannyi időközönként olaj és dugó csere mintha versenyeznék?

2014. márc. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A versenyen hamarabb besül a dugattyú, hobbin szintén elég rövid élettartamú, hisz pörgetni kell hogy menjen.

De fontos hogy mekkora motort akarsz, ha 600-as crosst az elég költséges lehet, viszont egy 250essel vígan lehet baromkodni

Endurot is lehet erdőre való gumival szerelni, de kinek van kedve utcairól, rücskösre cserélgetni. meg fordítva

2014. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én igazából egy 4ütemű 250cc motorra gondoltam.Köszönöm a választ.
2014. márc. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!