Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani hobbi járműve...

Tudnátok mondani hobbi járműveket?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen lakunk ahol vannak tanyák és így vannak földutak.Mivel egyre jobban érdekel a vezetés (autó,motor) arra gondoltam hogy valami hobbi kivitelű járművet veszek amit lehetne a földúton használni.Például:buggy-t vagy simsont vagy valami kisebb félét. 16/F

2014. jan. 1. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a píííz tezsvírem?
2014. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát..250 ezerig mehetek.Tehát csak ilyen kisebb költségvetésű lenne megfelelő.
2014. jan. 1. 14:34
 3/9 anonim válasza:
Esetleg Quad?
2014. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom nicns jogositványod, és műszaki sem első szempont hogy legyen a kocsin, ha földutazni akarsz vele. szerintem vegyél valami kombit, kadett astra golf3 pl, abba tudsz szállitani is ezt azt, ha netán kell
2014. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát jogosítványom nincs meg a papírokkal nem nagyon foglalkoznék...tehát "illegálisan" csinálnám....de igen..quad moped buggy meg ilyesmik...de nem kell túl nagydarab...csak ilyen farolgatós kisebb ugratásokra..de azt se vinném túlzásba
2014. jan. 1. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha autó kell, akkor Lada.

De ha motor, vagy quad: ennyiből már kilehet fogni olcsóbb endurókat, de kisebb quadokat is.

2014. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

hobbira mociból inkább ezt ajánlanám nem simsont és hasonló szétpergő társait,ezzel lehet száguldani terepen,farolgatni,10-15méterekt ugrani,stuntriderkedni.

a motorja bőven erős,alacsony fordulattól is meglepően nyomatékos,100km/h-át gyári fogaskerekekkel is meg futja.

tuningolásra is van lehetőség,fogyasztása sem sok.

felnőtteknek van tervezve így kényelemmel sincs gond.


újonnan 500 000ft.


/ a hirdetővel egyeztesd le a köbcentit mert kicsit nem stimmel,160ccm nek kéne lennie,lehet elírta/

[link]


ismertető

http://www.youtube.com/watch?v=p8xfG_ljla0

2014. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez való neked [link]
2014. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is vagy terepre szánt motor vagy quad, a nulla vezetési tapasztalatod miatt maximum 125 köbcentis motorral.


Az autóról lebeszélnélek, főleg mert az ilyen határban kergetős Ladák tele vannak sérülésekkel, amiket állandóan javítgatni kell (szerelni még csak-csak meg tudnád, de karosszériázni nem hiszem), ha meg papírosat veszel az megdrágítja a dolgot.

Az 50-es motorok vagy quadok között van választék, M-es, B-s vagy legalapabb A1-es jogsival is vezethetők - ugratni vagy arra, hogy nagyobb gázra rendesen keresztbe tegyék a seggüket kicsit gyengék.

A Simson a váza miatt ugrálni alkalmatlan. Ha tényleg terepre akarod vinni, esetleg sárba, arra nem jó (alacsonyan van a blokk, semmi sem védi, az első eldobott blokktéglánál leszakítod a kipufogót).


Szóval vagy valami enduro, vagy quad - szerintem inkább kétkerekű, mert én azt szeretem.

2014. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!