Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megér 50 ezer...

Szerintetek megér 50 ezer ft-ot egy Simson Star?

Figyelt kérdés

Ennyiért találtam párat a közelben (30-40 km-es körzetben), van, ami fellelt, és van, amit felújítottnak írnak. Megérnek ennyit?

Ezek valahogy jobban bejönnek, mint az s50 vagy 51-esek (általában minden meghirdetett példány tuningolt, abból meg nem kérek), Schwalbe-ból meg kevés van erre.


Elbír szerintetek engem a 100 kilómmal? Hobbi motornak szánnám, illetve felkészülésnek egy későbbiekben megszerezendő nagyobb jogsira.



2014. febr. 23. 12:31
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Elbírja a 100 kilódat. És ha viszonylag rendben van a motor akkor reális érte az 50 000. Legalábbis én reálisnak tartom. Ennél olcsóbban max valami lepukkantat találni.
2014. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy el bír. Szomszédom tuti 120kg megvan, de elbírta :D
2014. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 felnőtt súlyát, kb 180kg simán viszi
2014. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1-2 szezont használnám csak, utána, ha megvan a rutin, megyek A2-re, vagy A-ra.
2014. febr. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!