Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyire rossz autóban utazni?...

Ennyire rossz autóban utazni? Ma ültem először utasként benne,10-en akárhány év után.

Figyelt kérdés

Első ülésen ültem, nagybátyám 17 éves korától vezet most 53 éves, tehát volt pár kocsija, ebből kifolyólag vakon is elvezetne érzéssel bármit, viszont elindultunk a sebességváltásoknál folyton lökődött alattunk a kocsi, nekem csak váltós nagy motorom van, ott miután berakom 1-esbe rúg egy nagyot a váltó alattam, tehát ezt éreztem a kocsiban csak éppenséggel minden sebesség fokozatnál

Amikor kiszálltam megváltás volt az a nyugalom

Punto-ról van szó egyébként


2014. márc. 24. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jó néhány 50 fölötti embert akik 18 éves koruk óta vezetnek. A legnagyobb részüknek nem adnám oda az autómat. A kor sok esetben nem erény, hanem csak egy állapot.
2014. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki vezet.
2014. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul vált, én 3 éves jogsival tudok úgy váltani, hogy ne ugráljon a kocsi. Persze ha leugrik a váltóról, akkor ugrik az autó.
2014. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagybátyád lehet, hogy régóta vezet, de ennek ellenére nem tud. Normális vezetés esetén a váltást érezni nem lehet, csak a motor hangján leheteszrevenni.
2014. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kocsi állapotától is függ. A vezetési technika pedig emberről emberre változó. Van, aki darabosan, szaggatva, rángatva vezet és van, akinél az ember meg sem érzi.
2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja punto akkor a sofőr volt béna, mert ha m6,m5 lett volna azoknál ez természetes
2014. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy valószínűleg a sofőr a hunyó. Ültem már sok autóban s pár motoron, egyikkel sem volt a fenti. Vezetni csak motort "tudok", azon (a sajátomon, aminek nincs szervi baja és olyan, amilyen, egyébként kicsi, 28 lovas) csak és kizárólag rajtam múlik, hogy mennyire sima a váltás. Egyesbe rakva is OK, csak adjak gázt, mert különben beleáll az aszfaltba, brutálisan erős az egyes motorféke, azt sosem használom :)
2014. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Van, aki darabosan, szaggatva, rángatva vezet"


ERRE mondják, hogy nem tud vezetni, ugyanis ettöl tönkremegy az autó is.

2014. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy teljesen más volt a kuplung váltó a puntoban mint amit a nagybátyjád megszokott ha megy vele kb. még 20km-et lehet hogy ő is megtanul rendesen váltani vele
2014. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el azt sem, hogy amíg vezet az ember, a saját váltására mindig fel van készülve, tehát szinte meg sem érzi, míg ha az utasülésen kénytelen darvadozni, könnyebben lefejeli a szélvédőt.
2014. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!