Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 hogy kezdjem a...

Lada 2107 hogy kezdjem a tuningot rajta motorilag?

Figyelt kérdés
vane gy lada 2107 nagyon zsép állapotban karc és rozsda mentes bórdó metál horpadás nélkül a belseje és kivülis vannak rajta tuningok de a motor teljesen a gyári. mit csináljak rajta amivel nem sértem meg és sokkal jobban megy nem baj ha sokat fog fogyasztani csak mennyen! és valami krónozott vagy neon fény kellene rá a motorjára aszt hogyan ?
2014. márc. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy sírjak, röhögjek vagy csak ignoráljam a kérdést.
2014. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése a dolog, mennyid van rá?...
2014. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
krom és neom + 20% lóerő,vegyél egy normális kocsit 328i vagy 330i
2014. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először végy egy nagy levegőt.

Aztán fogj egy köteg Deák Ferencet.

Aztán olvasd el ezt:


[link]


és ezeket:


[link]


Ennél jobbat nem nagyon tudunk mondani mi sem.

2014. márc. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez basszus már kérdés a javából.
2014. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. kösz szépen már szerelőhöz vittem le írtam az adatokat és neki áll megcsinálja de azst mondta h a zsugorítás nem a legmegfelelőbb módszer mert bármikor eltöhet de pont szerencse ért engem ezért valami fiat hajtókart tesz bele. De annyi lett volna hogy ugy olcsóbb ha össze zsugorítja de az lehet eltörik.
2014. márc. 22. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy Ő zsugorítja? Több minden kell ahhoz, mint ami egy átlag műhelyben megtalálható. Különben meg tudni kell használni és nem törik el.
2014. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2107 zsugormotor? Hová zsugorítod már, ha egyébként is 80-as főtengely van benne gyárilag? A zsugormotornál a kis löketű (1200/1300) motorokból alkotnak blokkcsere nélkül nagy löketűt (1500/1600). A 2107-ben meg gyárilag 1500-as blokk van, hacsak nem valami kismotoros export változatról van szó.

Egyébként meg el kell dönteni, mit akarsz kihozni a motorból és mennyit szánsz rá. Az 1500-as motorból lehet varázsolni 1600-as VFTS-erőművet 160 lóerővel, az már jól fog menni. Csak ki kell hozzá cserélni a teljes hajtásláncot, hogy ne szálljon el minden az első padlógázas rajt után. De lehet próbálkozni a gyári motor optimalizálásával: a dugattyúk, hajtókarok grammolása, a főtengely és a lendkerék kiegyensúlyozása, a hengerfej csatornáinak elsimítása, a belógó szelepvezető eltüntetése, a torlólevegő bevezetése a motortéren kívülről mind javítja a motor üzemét és nem is kerülnek olyan sokba, mint egy tuningmotor építése. Ráadásul nem is fog ezektől nagyon sokat fogyasztani a motor és az élettartama sem csökken. Csak jó lenne tudni, mégis mire vágysz azon kívül, hogy érthetően ki tudd fejezni magadat.

2014. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!