Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működnek ezek a dolgok?

Hogy működnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

az autóba a led szalagot hogy kell bekötni nem belső fényként akarom hanem kívülre

gondolkodtam azon is hogy a ködlámpába cserélem ki az izzót ledesre de mivel a lámpa búrája sárga ezért nem hiszem hogy szépen kiadná a led színét. ezért arra gondoltam hogy led szalagot teszek előre le a lökhárítóra ezzel kapcsolatba lenne pár kérdésem; hogy lehet rögzíteni ? kapcsolóról megy e? vagy ha ráadom a gyújtást egyből kigyullad? nem lesz e nagy a terhelés a vezetékeken? (rendszámtábla megvilágító, helyzetjelző, tompított, néha távolsági led szalag)ű

Renault 19 be hol van az önindító? Motormosásnál mire kell odafigyelni mit nem érhet víz(én az önindítót hallottam)? Vagy mire kell odafigyelni mit nem szabad hogy érjen a víz?

szeretném ha minden kérdésemre választ kapnék, előre is nagyon köszönöm! :)


2014. márc. 21. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik a dolog, hogy csak úgy nem rakhatsz fel világítótesteket az autó tetszőleges pontjaira. De ha fel is rakod, akkor közúton nem használhatod.

Ha DRL-ként (Daytime Running Light, nappali menetfény) akarod használni, annak is komoly szabályai vannak, E-számmal rendelkeznie kell az alkatrészeknek, a beszerelésről pedig műbizonylatot kell tudnod bemutatni, ha kéri a rendőr.


Az elhelyezés szabályairól, valamint minden másról ezzel kapcsolatban a vonatkozó KÖHÉM rendeletben tájékozódhatsz (hadd ne guglizzam ki helyetted:)

2014. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!