Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jobb? lent

Melyik autó a jobb? lent

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak pár autót, de nem tudok választani. Mindegyik jó állapotú, garázsban tartott, kb 250000km van bennük. Melyik a jobb?

-1989-es mitsubishi galant

-1992-es volkswagen polo classic

-1991-es opel astra

-1989-es honda civic

-1988-as renault r19

Egyébként mindegyik sedan kivitelű, és az olyan extrák, mint pl. Elektromos ablakemelő, rádió, napfénytető, elektromos tükör nem számítanak,hogy vannak e benne vagy sem. Nekem csak a megbízhatóság, strapabírás számít.


2014. márc. 18. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1989-es honda civic
2014. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Galant.
2014. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a Mitsubishi Galantot venném, ezzel van a legkevesebb gond.
2014. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Opel Astra :)
2014. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Honda Civic, de egy 90 körüli kocsit nem vennék alapvetően.
2014. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Itt már elég nehéz arról beszélni, hogy melyik a jobb autó, hiszen nem újak, nagyban befolyásolja jelenlegi megbízhatóságukat, hogy az előző tulajok hogy bántak velük. Ráadásul olyan korban vannak, hogy a rozsda már komoly fejfájásokat okozhat, így az az elsődleges szempont.


Másodlagos szempont az alkatrészek árfekvése, és azok rendelkezésre állása. Ebben egyértelmű győztes az Astra, hiszen potom pénzért újjáépítheted az egész kocsit, ha nagy baja van. Egy Honda-hoz vagy Mitsubishi-hez korlátozottabbak a lehetőségek, és valamivel drágábbak is az alkatrészek.


Renault szerintem túl elavult konstrukció a többihez képest, a Volkswagen meg olyan semleges a részemről. Ha a Polo van a legjobb állapotban, akkor talán azt választanám, de egyébként Astrára szavazok.

2014. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Polo kisebb a többinél.

Renault a legkevésbé megbízható ezek közül.

Astra alja tuti lyukas a rozsdától ennyi idősen.


Galant és Civic maradt, amelyik jobb állapotú.

2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

civi

galant

polo classic


Ebből a 3-ból keresném a jobb állapotút.

Polo sajna csak 75 Le,de hálás jószág :)

2014. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Én nekem azért kell ilyen idős autó, mert egyenlőre sokkal fiatalabbra nem telik. Szerencsére rozsda egyiken sincsen. Látom, hogy a hondát, illetve a mitsubishit mondjátok többen. Most azért azok vannak előrébb sorolva mert azok tényleg jól "össze vannak rakva", vagy azért, mert azok mégis csak japánok és legendájuk van?
2014. márc. 18. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Japánoknál nem legenda, hogy megbízhatóbbak hanem statisztika... és és föld a két dolog.
2014. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!