Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az, hogy letétben...

Mit jelent az, hogy letétben van egy autó?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy h..lye kérdés, de egy ismerősöm azt állítja, hogy van egy bmw-je csak letétben van és csak akkor kapja meg a szüleitől ha betölti a 18-at. Ez lehetséges? Vagy, hogy van ez? 16/f

2014. márc. 17. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

2 évig tárolva ugyan nem sok maradandó baja esne az autónak, de tárolni nem lenne értelme. Ki lenne az a nemnormális, aki vesz egy ajándékot a gyerekének úgy, hogy csak 2 év múlva kaphatja meg? Hülyeség.

Vannak ilyen kamugép gyerekek. Nekem is volt egy haverom, aki kölcsönkéregetett a rokonaitól discmant, telefont, egyebeket és mindenről azt hazudta, hogy az övé. Az ilyeneknek azt se szabad elhinni, amit kérdeznek. Nem mintha a BMW valami hihetetlen nagy durranás lenne. Ne foglalkozz vele.

2014. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Harkonnen:


Mi nem hitelre vettük hanem egy összegben fizettük ki, ilyenkor nem adják oda az autót amíg nincs pénz.

Hitelnél más a helyzet, ugyanis ott a hitel végéig nem a vevő nevén lesz az autó, a törzskönyvet is elveszik biztosítéknak.

2014. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ugyanis ott a hitel végéig nem a vevő nevén lesz az autó"


Ne keverd a lízinget a hitellel! Amikor még én is hitelre vettem az autóimat mindig az én nevemen voltak, csak épp a törzskönyvet nem kaptam meg és be volt jegyezve az opciós jog a bank részére. Ennyi.

2014. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!