Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért melegszik fel az autóm...

Miért melegszik fel az autóm motorja?

Figyelt kérdés
Peugeot 106- osom van.. azt tudom hogy lassan kell cserélni vezérműt.. illetve 1 napig úgy használtam hogy kanyarokban kivillant egy pillanatra az olaj jelzőm.. töltöttünk ma bele 2 litert illetve hűtőbe vizet is.. de kb. a városba megteszek 3 km-et A -ról B-re bekapcsol a ventim elől.. Mitől lehet?!
2014. márc. 17. 15:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De annak lenne valami jele nem?! Mert kipróbáltam ma mikor használtam, ugyan úgy megy, erő is ugyan akkora van benne, nem zörög, nem kattog, semmi furcsa hangja nincs!!!
2014. márc. 17. 19:34
 12/15 dani900 ***** válasza:
Elsőnek cseréld ki a ventilátor hőkapcsolóját (hőgomba), az a legolcsóbb, és az akkor kiderül, hogy csak ennyi volt-e, vagy komolyabb a probléma.
2014. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudok ám gratulálni, ha 2 liter olaj kellett bele, mert a nívón a max és a min. jelzés között egy liternyi különbség sem szokott lenni...


A TU motornál bizonyosan, összesen valami 3,5 liter megy bele...

2014. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Úgy írtál most mintha én szoptam volna ki belőle az olajat, és az 1 napig hogy úgy közlekedtem az azt jelenti hogy max 10 kilómétert mentem úgy vele!!
2014. márc. 17. 22:18
 15/15 Glonczi Péter válasza:
lehet hogy csak atermusztátot kell cserélni mert lezárt ésnemnyit elegendöenki nézdmeg ahütövizet hogy nem e olajos haigen akor hengerfely tömités hanem akor vedki atermusztátot és rakdösze anélkül hogyha akoris melegszik öncsbele egy hütötisztito folyadékot
2014. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!