Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha saját autóval csinálom meg...

Ha saját autóval csinálom meg a jogosítványt, akkor olcsóbb lesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
9-es leírja a tényeket. Pontosan ez az eljárás, s ezek az anyagi buktatók. Valaki megint like helyet használja az értékelést.
2014. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 10-es. Mi értelme volt ennek? A kérdező a jelenkori magyar lehetőségről kérdezett, nem a véleményedre kíváncsi. Saját autóval csak akkor lehet tanulni, ha az át lett alakítva, s csak hivatásos oktatóval. Sőt, még azzal sem, ha az családtag.
2014. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Ezt a részét már az első néhány válaszban kitárgyaltuk. 10-esként.

Amivel én többet adtam hozzá a válaszokhoz az annyi, hogy a birka, bólogató állampolgárokkal szemben előnyben részesítem a gondolkodni képes állampolgárokat, akik (amellett, hogy kérdést tesznek föl) képben vannak azzal is, mi a háttere az adott dolognak.


Tehát az eredeti saját autós kérdésből így jutottunk el oda, hogy nem lesz olcsóbb, és épp azért nem, mert hatalmas üzleti érdekeket sértene, miközben valóban egyszerűsíthetné a gépjárművezetés megtanulását.

Ennyi értelme volt.

Üdv.

2014. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nyugi emberek nem kell veszekedni. :o

Akkor ezek szerint bukta amit sejtettem, a pót pedálra stb-re nem is gondoltam. :(

Köszönöm a segítséget. (:

2014. márc. 17. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!