Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti szoktatok autóval "versenye...

Ti szoktatok autóval "versenyezni"?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző rátok? Autópályán, főúton esetleg piros lámpánál? Én ha vezetek például főúton, nyugodt 100 körüli tempóban mindig várom, hogy megelőzzön valaki, aztán lehet lehet kicsit szórakozni. Esetleg történetek?

2014. márc. 15. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen egy olyan megkapar 130-nál képzeld :)
2014. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem csak motorral (180hp
2014. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

én az első két sorból levágtam, hogy kamu :DD


másokkal nem, inkább csak szeretek sportosan közlekedni viszonylag nagy kanyarsebességekkel, agresszív kigyorsításokkal és féktávokkal. néha néha haverral tolunk olyat, hogy lámpától lámpáig, de teljesen veszélytelen /0-70 üres úton.../. szeretek gyorsan menni, de csak akkor, ha egyedül vagyok az utakon, és egyedül vagyok a kocsiba is. ha hibáznék, akkor csak én dögöljek meg, más ne... főúton max 100-110, ha egyedül vagyok akkor határ a csillagos ég

2014. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, hogy amióta egy versenyzésre teljesen esélytelen 10 éves Poloval járok, rengeteg kihívó akad, míg előtte egy komolyabb Passatom volt (VR6), addig békén voltam hagyva, bár nem mintha érdekelt volna az ilyesmi (mindkettő egyébként teljesen gyári kinézetű). Ugyanígy kihívásnak veszik gyakran, ha a Poloval valakit megelőzök (főúton azért szoktam menni 100-110-zel). Egyfelől roppant elszomorító, hogy itt tart a társadalom, hogy a "gyengébbet" kinézik, és próbálják "alázni", illetve nem tudják elviselni az emberek, ha egy egyszerű kicsi autóval megelőzik őket, másfelől pedig őrült veszélyes, amikor előzésnél nem engednek vissza a sávomba, mert nyilván nem fogom megvárni, hogy a szembejövő kamion maga alá gyűrjön, hanem a mellettem lévő hülyét fogom belökni az árokba. Arról nem is beszélve, amikor piros lámpánál megy az átnézegetés, mutogatás, ami feledtetni tudja a versenyzővel a következő 30 méteren belül bekövetkező kanyart, és kilő, egyenesen bele a szalagkorlátba (még jó, hogy nem gyalogosokkal teli járdára... idén megtörtént eset).
2014. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon ritkán, fiatal korom ellenére (21). Nem megyek gyorsan az anyagiak miatt, mert úgy már sokat eszik a kocsi és minek menjek gyorsan, ha időben elindulok 90-el is odaérek :D
2014. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még motorral sem... A párom még súlyosabb eset, őt az sem zavarja, hogy ha motorral megy autópályán megelőzi egy kamion...

Szeretem, hogy egyes autókat legyorsulok, de versengeni nem. Megelőzöm, ha zavaróan lassan megy s elvárom, hogy ha más előz, akkor ne fékezzen be erősen az első lagymatag kanyarnál. Nyilván velem is volt, hogy az előzött rálépett a gázra, az direkten csinálva elég bunkóság.


Ha ketten valahogy egy hullámhosszon poénból és biztonságosan versengenek, azzal nincs bajom, de az a másokat akadályoztató s "tötymörgök, de nehogy már engem megelőzzenek" hozzáállású egyének nagyon nem tetszenek.

2014. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Forgalomban nem, de hétvégente rendszeresen járok gyorsulásra.
2014. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szálab ***** válasza:
Nyilván egy haverom haverjával történt :), de bizony hallottam/láttam pár ilyen storyt. Vannak helyek ahol szépen belátható ráadásul enyhe leitő is akad és történt egy kis játszás egy hasonló affinitású kollégával, hogy miután leelőzék iszonyat bele állt a hátsó rendszámtáblába. Hát legyen, mentünk egy gyors etapot aztán a leitő (kb5-6 km hosszú) alján hát nem ott állt a rendőr! Nem mértek, de rendesen megérdemelt majdnem 300 ropis bünti is lehetett vna belőle. És akkor még ha hozzácsapjuk az árokból előugró kutya-macska-részeg-ebihal-óvodáscsoport lehetőségeit és következményeit... Összességében jó móka lenne, ha nem járna vele komoly kockázat is. Ráadásul a 100, ha jó az órád akkor pont az a sebesség amivel frankón legál el lehet lavírozni, tán egy kicsit még gyorsabban is ámokfutás nélkül...
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!