Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az E65-ös...

Mi a véleményetek az E65-ös BMW 760i-ről? Érdemes lehet pár éven belül ilyen autóban gondolkodni?

Figyelt kérdés

Nekem bejön, igazából faceliftest szeretnék, azokkal kevesebb a gond, meg szerintem sokkal jobban is néznek ki, a hosszított verzió is tetszik.

Nálam nem jöhet szóba dízel verzió, csak a v12, vagy ha nagyon alkalmi vétel esetleg a 750i.

De maga az autóról mi a véleményetek, a Bangle dizájnról, megbízhatóságról, meg menetdinamikáról.

Nem drága egy ilyen autó 3-6 millió forint között van.



#BMW #BMW E65 #BMW 760i #760i #BMW e65 760i
2014. márc. 7. 20:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy gyenge mondjuk a 45i, hanem pont elég, az 50i-vel már lehet közlekedni is, a v12 pedig luxus, életstílus, az se versenyzésre való, de nem sok ellenfél van közutakon.
2014. márc. 8. 09:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A közutakat nem ellenfelek használják, kedves kérdező, hanem veled egyenjogú közlekedők. Még ha ők csak egy kis sima mezei Forddal merészkednek is az utadba.
2014. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azokra nem hallgatnék a helyedbe akik azt mondják hogy rossz autó mert ez egyáltalán nem igaz csak tényleg a fék ami hamar kopik azon kívül motorikusan nagyon jó...de szerintem is elég lenne 45i :)
2014. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%
Én erről az autóról nem tudok tulajdonos ként írni, ugyanis még nem volt ilyenem, sajnos, de azt tudom mondani hogy egy ilyen autó esetében a vételár nemnagyon meghatározó, ugyanis a fentartáso költségei ugyan olyan magasak, vagy még magasabbak is mint új korában. Az előttem válaszolóknak igazat adva tényleg a gatyát is leeszi rólad, az egy másik dolog hogy az átírásból meg ilyen vagyonszerzési szarokból tudnál venni egy jobb swift-et, persze a swiftet csak hasonlítás képpen hoztam fel, a lényeg hogy csak az átírás egy 760-asnál benne van legalább 200-220 ezerbe. De egy ilyen autóhoz szerintem nem illik a dízel, elég hülyén néz ki hogy a csajok csak úgy lesnek az utcán tátott szájjal miközbe elmész előttük, és egy nagyobb gázfröccsre végig kormozod az utcát. Végszó ként egy ilyen autót csak benzines v motorral vegyél. De ahogy kezdtem, ez csak egy tanács, nem volt még ilyen autóm, csak az álltalában ilyen kategóriájú autókra jellemző tapasztalataimat írtam le. Örültem ha tudtam segíteni.
2014. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Én 760i és 745d közt gondolkozok ha 120 literes tankal szerelnék nem gondolkoznék egyáltalán. Nekem annyi lenne a kérdésem h pályán 150-160as tempónál mennyi a hatótáv illetve nagyobb tank szerelhető e rá.
2015. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 freeman0907 válasza:
46%
Nagyon dúrva, amiket itt írtok... nagyobb tank (???), fogyasztás(???), szervíz (???), stb.. oké, hogy kérdéseket tesztek fel, meg érveltek 'okosakat', de a maradék energiátokat ne erre pazaroljátok, ha fingotok nincs arról, hogy miről beszéltek! Ha nagyobb tankot akarsz tegyél bele gázt 300.000-ért, elhasználod a tank tartalmát, átváltasz gázra, oszt' mész még 450km-t, amúgy meg hol a f***ba laksz, Ausztráliába, hogy nem tudsz 550+ km után egyszer kiszálni tankolni!? Másik a fogyasztás... hát ezen meg ledobom a láncot b***meg, hogy fogyasztással jöttök egy luxusautónál, me` rohadt egyszerű a képlet, álló helyzetben pontosan ugyan annyit fogyaszt, mint bármelyik másik, csak sokkal jobban esik ránézni, ha meg el kell vele indulni és a fogyasztás jut eszedbe ahelyett, hogy a hangja által elnémult emberek arcát bámulnád, akkor mi a g***nek vetted meg, mégis mit gondoltál? Majd jól belerakom a seggemet ebbe a 7-esbe oszt' vigyorgok, mint a töketlen majom, bár az életbe nem vezettem 5m-es 2t-ás kocsit, de leszarom me' menő vagyok, elindulni nem birok, a tank is kicsi, a fogyasztás meg nagy, megállni nem akarok, me' drága a betét... hülyegyerekek!!! Az én tanácsom annyi, hogy a hétköznapokban vezetett kis autód mellé vegyél ilyet, ha kispénzű vagy, de hozzám hasonlóan elképesztően vágysz egy hasonló darabra! Az élmény mindenért kárpótol és, ha beüt a szervíz, nem fog leverni a víz, mert ott leßz a kisautó, amivel elmehetsz GDP-t lapátolni. Amennyiben úgy hozza a helyzet, ideiglenesen ki is vonathatod a forgalomból, ha meggyengülnél anyagilag és akkor biztosan nem kér enni! Ha valami elromlik rajta, lehetőségeidhez képest azonnal orvosold, ne torlódjanak fel a teendők! Gondoskodást kíván, sok az extra, magas igény, magas költség! Tartsd karban, figyelj a jelekre... megnövekedett váltásidő arulkodhat a gyengülő váltóra, teljes felújítása 450000 körül mozog, akár csak bármely más ilyen kategóriás autómatánál, v8, ha meg kell bontani 2x annyi, mint sor 6-os tesója! A matek nem hazudik, főtengelytől fölfelé mindenből kettő van! Ha még így is kell, akkor ez a te autód! Na puszi
2017. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!