Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rugó vágás? Ki hogy van vele?

Rugó vágás? Ki hogy van vele?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokat, max 3-4 centit lejjebb rakni az autómbol. ez miatt nem szeretnék felesleges 30ezreket ki dobni. tapasztalat akinek vágott rugója van?

2014. márc. 7. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Undorító dolog, az igazi tunerek elitélik teljesen. Ez a tuning legalja, kivéve ha nincs ültetőtugószett vagy állítható futómű.
2014. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Vágjad nyugodtan... a legolcsóbb módszer, és garantáltam semmi gondod nem lesz belőle.


Nekem ültető rugóm van, plusz még az is meg van vágva... undorító vagyok?:D

Nem hiszem, ellenben a betont túrom a karterrel ;)

2014. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

De minek vágni?

Sajnálsz rá min. 70 ezret egy állítható futóműre?

Nem mellesleg én is karcolok...

2014. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Napkiraly ***** válasza:

"a betont túrom a karterrel"

Jó horpadt lehet akkor,reméljük az olajpumpa csöve még ép

2014. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VarMa ***** válasza:

Maximum akkor ha vegkepp nincs hozza normalis ulteto rugo (pl Lada), akkor igen.

De ha van akkor inkabb vegyel hozza legalabb egy rugo szettet ha mar lengescsillapitot nem is...

2014. márc. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elmebeteg társaság.

A méretre gyártott rugót egyikse ismeri ?

2014. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A búvárcső még ép, olajat viszont karterostól cserélek, mert a leeresztő csavar kicsit eldeformálódott.


Azért lett ez a konfig, mert azt hittem a 70/70-es ültetőrugó elegendő lesz, de mikor itthon beraktam, szomorúan tapasztaltam, hogy ez nem az a méret, ami nekem kell, így ha már fölöslegesen megvettem, akkor méretre szabtam.

2014. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy állítható futómű 10 fölött van.. :) de azért köszi egy suzukira nem szeretnék 10fölött költeni futóműre, mivel alapbol is egy szar.. de a hétvégén megvágtam, hibátlan lett.. :)
2014. márc. 9. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Képet kérünk ;)
2014. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy kell beilleszteni képet.. :D
2014. márc. 10. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!