Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 teleszkópba hol...

Simson s51 teleszkópba hol kell beönteni az olajat?

Figyelt kérdés
Most raktam őket össze,kaptak új rugókat,szimeringeket, de nem tudom hol kell beletölteni az olajat.
2014. márc. 6. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsőbe felül, a felső csavart, ha kiveszed, fecskedővel be lehet imádkozni, nem a legegyszerűbb mutatvány, tölcsérrel nem szeret befolyni :)


34ccm kell bele, bármilyen olaj jó. (azért napraforgóolajat inkább ne tegyél bele :)


A hátsókba a körmös anya, és a szimeringház berakása előtt kell beletölteni, a belső csövet tele, meg még valamennyi mellé, valami 1,5 deci vagy mennyi rémlik, azt most nem mondom meg fejből, mindig szemre csinálom.

2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez elsőnek hagyjuk meg az ő megoldását!

Én inkább azt javaslom, hogy szétszedés után mikor a régi szimmering ki van véve akkor csavarjuk vissza a teló pálcát az aljába és akkor töltsük bele az alsó részbe, majd utána új szimmering és teló összerak.


http://www.youtube.com/watch?v=Y6_U_JFz84E

2014. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!