Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért gőzöl és fut ki a hűtőv1z...

Levente8888 kérdése:

Mért gőzöl és fut ki a hűtőv1z a kiegyenlitőtartályból?

Figyelt kérdés
Az vettem észre, hogy álló helyzetben mikor beinditom a motrot, kb 10 perc múlva kezd gőzölni a hűtővíz és jön fel a tartályból...Az eredeti kupakom nincs meg, de helyette beföttem mással, de szerintem annak semmi köze. Amit érdekesnek tartok, hogy ezt inkább alló helyzetben beindítás után tapasztaltam, menet közben az utobbi napokban nem vesztett a folyadékból! Mi lehet a gond?

2014. márc. 6. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Az én lanciám akkor csinált ilyet amikor hengerfejes volt!
2014. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor könnyen meglehet, hogy hengerfej pakolást kell cserélni?
2014. márc. 6. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert egy ZÁRT hűtőrendszer hőmérséklete simán felmehet 100 fok fölé is. Ha a gyári nyomástartó sapka helyett rákendácsoltál valami vackot, ami nem képes tartani a túlnyomást, tök természetes, hogy felforr a víz. Ha zárt lenne a rendszer, 110-115 fok körül forrna fel.
2014. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ezt nem tudtam... Köszönom!
2014. márc. 7. 07:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!