Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a simsonnal...

Mit csináljak a simsonnal hogy ne legyen ien repedtfazék hangja?

Figyelt kérdés

Van egy simson s51n tíousú motrom. És előző tulaj kivette a 2 fojtás közül az egyiket, amit pipának vagy minek neveznek a kipufogó végében, és olyan a hangja mintha belefinganék egy fazékba. Mit lehetne tenni hogy más hangja legyen? Agyári kipufogót nem szeretném lecserélni tehát azzal szeretnék barkácsolni.

Szereztem olyan fojtást bele is raktam, de a hangja nem nagyon változott csak kicsit halkabb lett meg nem gyorsult tőle úgy a motor.



2014. márc. 5. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést nem pipa a neve, erre gondoltam hogy csak az egyik van benne: [link]
2014. márc. 5. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általad belinkelt kipufogó fojtásnak benne kell lennie egyben. Nem két külön darabként. Nekem aki eddig hallotta a motort (Simson s51b) azt mondta hogy olyan normális simson hangja van, nem hangos. Pedig össz-vissz az a fojtás van a pufóban semmi más.
2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy csak az egyik fele van benne, de az a csőcucc rövidebb is rajta. Nem az a bajom hogy hangos, hanem ez a repedt fazék hang nem tetszik.
2014. márc. 5. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normál Simson hang, amire gondolsz. Az a nyekergős bakkecske. Az összes olyan...
2014. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De van egy s50-es simsonom is és annak ien hangja van ami tetszik is: http://www.youtube.com/watch?v=pNyAc7r6Eb8


Az s51n-nek teljesen más.

2014. márc. 6. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem fojtás, hanem visszaverődéses hangtompító...


A 2T motornak ilyen hangja van, széria Simsonra a gyárinál jobb kipufogót nemigen tudsz rakni...

2014. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor értem. Nem verödik vissza így rezeg a cső.
2014. márc. 6. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van. Azért vegyél egy normális hangtompító betétet(amit linkeltél), és tedd bele.
2014. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha ezt a hangtompítót belerakom, nem lassítja le motort egy kicsit is?
2014. márc. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!