Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal hogyan kell kapartat...

Csabeeeeeeee kérdése:

Simsonnal hogyan kell kapartatva indulni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban annyi erő? Nagymotorokon is általában húzzák az első féket, és előre dőlnek, hogy ne álljon fel hátsó kerékre, hanem kipörögjön. Ha nagy gázt adsz és kuplungot is jó tempóban engeded, akkor talán felemeli az elejét, de ennyi az összes.
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mármint hogy rajta ülsz és kipörög a kerék aztán megindul? sehogy mert rohadtul harmat gyenge az efféle mutatványokhoz. vizes füvön elkapar, de ott nem is nagyon halad.
2014. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz gyenge. Esetleg olyat lehet hogy lent az egyik lábad, a motor be van döntve és nagy gázzal ráengeded a kuplungot, csinálsz így egy 180°-os fordulót, visszadöntöd, felrakod a lábad és gyorsulsz. De ez is csak földúton, vagy aszfalton eső után működik. A Simson nem erre való, de egyszer-egyszer kibírja.

Ez is látványos tud lenni, de a motornak még kevésbé tesz jót mint a kapartatás: http://www.youtube.com/watch?v=NAYwE_Sj6Q4

Akkor van baj, ha a gázmarkolatot rögzítő lemez kiesik.

2014. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
havon,jégen sárban ott kapar de máshol nem nagyon
2014. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyik haverom megcsinálta.

de azért Köszi mindenkinek.

2014. jan. 12. 20:22
 6/10 A kérdező kommentje:
És egykerekezni hogy lehet?
2014. jan. 12. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenáron szét akarod gyilkolni azt a szegény Simsont? Akkor egyszerűbb, ha lelököd valami szakadékba, akkor nem kell ennyit germózni vele.
2014. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Nem bátom szegényt 😊

2014. jan. 13. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
talán ha az áttételeket átvariálod elől, meg hátul,
2014. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A.C.A.B ***** válasza:

Tudom, régebbi kérdés :D

De amúgy én is láttam már így indulni simsont (hozzáteszem, az 60/4-es hengerrel van szerelve, és stihl, vagy tirisztoros gyújtással, most nem tudom, de ezektől is nagyon függ) :D

2015. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!