Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motor?

Miért nem indul a motor?

Figyelt kérdés
(Malaguti f12) én az aksira gondoltam mert teljesen le van merülve és már nem is nagyon jó.Lehet ez a baja?

2014. márc. 5. 16:00
1 2 3
 11/23 kata kata ***** válasza:
Ezek a gépek mágnesgyújtással vannak megáldva, így ha kiveszed belőle az aksit rúgásra is beindul!
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Fel van töltve az aksi de ma már be se akart indulni.Ha önindítót nyomok akkor lemegy a benzin mutató az önindító meg se mozdul ha elengedem akkor megy vissza.mi lehet a baja.szikra van csak nem tudom hogy megfelelő-e.
2014. márc. 7. 20:08
 13/23 A kérdező kommentje:
Esetleg még autómata szivatóra gondoltam
2014. márc. 7. 20:15
 14/23 A kérdező kommentje:
Vagy ha fecskendővel teszek egy kis benzint a hengerbe lenne baja?
2014. márc. 7. 23:28
 15/23 kata kata ***** válasza:
Az akkumulátorod meghalt ! Vegyél bele újat. Hengerbe csak akkor öntsél benzint ha előtte megnézted a gyertyát és az száraz! Ellenkező esetben teli lesz üzemanyaggal és nem fog beindulni soha.
2014. márc. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A probléma már megoldódott.Régi akksival pöccre indult reggel :D
2014. márc. 8. 13:23
 17/23 A kérdező kommentje:
Már megint nem jó.Új aksival sem hajtja meg az önindítót és rúgásra sem indul be.Tegnap és ma reggel motorztam vele de délutá már nem akart be indulni.Elektroos szivató vagy esetleg valami zárlat okozhatja ezt???
2014. márc. 9. 17:40
 18/23 anonim ***** válasza:

Találgatás helyett nem mérnéd meg az akksit, hogy mégis mennyi a feszültsége? Mármint amikor nem hajlandó indítani.


Lehet olyan - bár sosem láttam még ilyen motort, de a villamosság az villamosság - hogy levett gyújtásnál leszívja az akksit. De ezt nem az alkatrészek találomra cserélgetésével kell megpróbálni orvosolni, hanem méréssel és javítással. Esetleg valami félre lett kötve vagy valamilyen elektromos berendezés bemondta az unalmast.


Ha te nem érted az elektromosságot, akkor nem szégyen hozzáértőt megkeresni a problémáddal.

2014. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Eddig indított párszor de mostanába már meg se mozdította...Engem jobban idegesít hogy nem indul a motor rúgásra se.
2014. márc. 9. 18:05
 20/23 A kérdező kommentje:
Már a hét elején is csinálta ezt de tegnapra meg javult és ma is mentm vele de délutánra már megint nem jó...
2014. márc. 9. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!