Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Az lenne a problémám,...

Szyilard kérdése:

Üdv! Az lenne a problémám, hogy a kocsi indításakor csobogó hangot hallok, de csak addig amíg be nem indul a motor. A hűtőfolyadékot utána kell önteni 1000 km/l. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hengerfejtömítés?!?

Vagy maga az egész hengerfej..

2014. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg valahol szivárog a fagyid és amíg távozik a levegő a rendszerből azt hallod
2014. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakadt a hengerfejtömítésed és kidolgozza a vizet. Rosszabb esetben repedt a hengerfej, vagy valamelyik henger és becsorog a víz.
2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hengerfej is lehet de szerintem máshol ereszt a rendszer.Vizpumpa,valamelyik cső,vagy müanyag rész van megrepedve,hűtő.Zsemlámpával át kell nézni a motort alulról felülről megtörülgetni ha vizes valahol hogy megtudd honnan ereszt pontosan.Itt csak tippelgetni tudunk.A pontos okot nem mondja meg.Ha nemtudod megkeresni a hibát vidd el szervizbe,nehogy nagyobb gond legyen a dologból!
2014. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Egy valami biztos,hogy a tömítést kicseréltettem ,mert azzal a hibával vittem a kocsit a szerelőhöz,hogy összefolyt a víz az olajjal.Most már megszűnt az a fehér trutyi vagy hab amit eddig láttam a nívópálcán.Amikor még frissen volt cserélve akkor először 600km/l majd 800km/l és így egy hónap elteltével már 1700km után kell egy litert utánatöltenem.Nem lehet hogy valamikor helyre fog állni?Olyan idegesítő dolog mert a fagyállónak a szagát sehol nem érzem.Szerencsére az idő is mindig vizes és pont nem látni semmit :)

2014. febr. 12. 07:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!