Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,5 millióért milyen Audi t...

2,5 millióért milyen Audi t vagy Bmw t vegyek?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha következő kritériumoknak megfelelne.

lehet benzines vagy dízeles a hengerűrtartalma 2000-2500köbcentiméter legyen legyen minimum 150lóerő a teljesítménye, ne legyen öregebb 2004 es évjáratnál. Nem csajozási célal veszem de az előző kocsim egy 1996 audi a6 volt ami 2,5 tdi volt de nagy motor ellenére kevés volt a fogyasztása. És soha nem robbantam le vele sehol költenem se kellet rá az általános dolgok mellet. Ezért vagyok nagyban audi rajongó és tudom hogy a kérdésem ben Bmw is szerepel azt azért írtam hogy na nincs ezeknek a szempontoknak megfelelő audi akkor Bmw ben keresgélnék. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2014. márc. 3. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
BMW 330D vagy 530D, 3 literes dízel hajtja mindkettőt, nem lesz gondod a teljesítményükre, 2,5 misiből mindkettőből kapni fiatal jó állapotú példányokat.
2014. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én még az is fontos lenne hogy kevés legyen a fogyasztása ezt nem írtam , elöző autom is keveset evett pedig nem volt kicsi motorja
2014. márc. 3. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
330D van nekem 2011-es én 6-9 literrel járok, függően, hogy város, pálya vagy vegyes.
2014. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
audim 6,5-7et evett
2014. márc. 3. 18:44
 5/12 A kérdező kommentje:
2011 es 330D t nem kapok 2,5m ért :(
2014. márc. 3. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolja meg a MERCEDEST, vagy a JAGUART is, mert ha már presztízs kell, akkor ezek AZOK...

Ha az Audi bevált, akkor kb. ugyanolyat vennék, csak újabb évjáratban, jobb állapotban.

2014. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát olyan megbizható, mint a régi A6-os, egy sem lesz már :s


De tuti ebben sem csalódnál:

[link]

2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na látom ejárt erre valami lepontozgatós troll, grat neki, ez elgyen a legnagyobb öröme az életben. :)


Amúgy nem azt mondtam, hogy konkrétan 2011-est keress Te is, hanem, csak példának mondtam, pár évvel idősebbek már vvannak az árkategóriában.

2014. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Nem valószínű, hogy egy ember műve az egész... Van egy elterjedt mentalitás errefelé, miszerint szinte SENKI nem ajánlj se BMW-t se Audit, főleg nem 2.5 m-ért, mert "úgyis csóró vagy", "ha csak ennyiért tudsz autót venni, nem tudod fenntartani", "drága a fenntartás" stb stb... Nyilván van benne ráció, de szerintem inkább csak az irigység szól belőlük (vagy csak az itt elterjedt közfelfogásnak való megfelelés?).

2014. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez hülyeség nyilván miután meg vettem az autót is lesz keresetem és fenntudom tartani. meg ahogy az előző is ment az új is fog :) amúgy én nem pontoztalak le.
2014. márc. 3. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!