Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ceges auto. Audi A3 vagy...

Ceges auto. Audi A3 vagy Mazda Cx-5?

Figyelt kérdés

Ezek kozul van lehetosegem valasztani. A Mazda alapkivitel, kb semmi nincs benne. az Audi full extrás S-Line csomagos 17-es alufelnikkel. Amugy 25 eves ferfi vagyok. Az A3 szerintem fiatalos, viszont a Cx-5 nagyobb, presztizsben jobb.


Szerintetek?


2014. febr. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
fiatal vagy, ott az audi a "menőbb", szerintem jobban is nézki, azt állítod, hogy jobban felszerelt is, és szerintem 25 évesen nincs szükséged egy cx5 méretü kocsira (annak amugy nincs presztizse, mert nem presztizsmérka)
2014. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Audi. Minek a nagy batár ha úgyis max ketten utaztok majd benne. Kényelmesebb személyautósabb sportosabb az Audi. Presztizsben idehaza egy japán kocsi sem veri a németet. Hogy ez mennyire jogos az lehet vita tárgya ,de ez a helyzet.
2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Gratula micsoda probléma!

De valószínűleg ez csak egy újabb kamu kérdés ahol a német és japán márka fanokat akarja valaki összeugrasztani.

Amúgy én még olyan céget nem láttam ahol csak így lehet válogatni az autók közül.Általában csak adnak egy slusszkulcsot és az a tied,de nem fognak napokat várni arra, hogy ugyan már döntse el valaki, hogy audival vagy mazdával akar e menni az ember.

Amúgy meg ,ha sokat megy az ember presztízs,felszereltség ide vagy oda ,de személy szerint én a kényelmesebb,lágyabb futóműjű autót választanám.

Vagyis ki kell próbálni mind a kettőt és amelyiket kényelmesebbnek érzi az ember azt kell választani.Ha munka célra kell autó nem azt kell nézni melyik a csilivilib menőbb,meg jobb hírnevű.Hanem azt, ha egész nap autóban ül az ember akkor ne keljen nyomorogni és a sportos,feszes futómű meg a nagy felnik ne rázzák szét az embert a jó magyar utakon.Ugyanis ha egész nap autóban ül az ember eléggé zavaró és kellemetlen ha pattog az autó az ember feneke alatt a nagy csilivili felnik miatt!

Szóval a kényelmes autót érdemes választani márkától függetlenül!

2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

"Amúgy én még olyan céget nem láttam ahol csak így lehet válogatni az autók közül"

Lakótársam apja 2 hete választott magának kocsit, és ez nem csak annál a cégnél volt hanem kb mind1iknél. A kulcsos autó amit mki használ az mind1 milyen, de a komolyabb beosztásban lévők választhatnak vagy egy adott listáról, vagy ár alapján.

2014. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Nálam egyértelműen a CX-5-ös lenne a nyerő.
2014. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A Mazda alapkivitel, kb semmi nincs benne. az Audi full extrás S-Line csomagos 17-es alufelnikkel."


Ez most komoly kérdés? Egy S-line-os fullos kis A3-mas maga az álom, pláne egy fapados, ormótlan Cx-5-tel szemben...

2014. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!