Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo mint márka már egy...

A Volvo mint márka már egy szinten van a BMW, AUDI, MERCI hármassal vagy még nem?

Figyelt kérdés
ugye a 3németet nagyjából egy lapon említik,egy szint kb.a 3 márka!A volvo még azért alattuk van vagy már nem?
2014. febr. 28. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tekiktetben?
2014. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Presztizben még nincs egy szinten, de minőségben egy S40 szerintem már hozza egy A4-es szintjét minőségileg.
2014. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég szubjektív. Az autósmagazinok némelyike nem tartja a Volvót egy szintűnek a német trióval, de attól még egy nagyon jó minőségű autó. Egy svéd prémium autó. Ültem már Volvóban, vezettem is, S60-at és S40-et. Nagyon kényelmes, minőségi autó benyomását keltik. Az áruk sem vészes, nem is értem, hogy miért nem hordják a Volvókat százszámra be az országba, a németek helyett. Nem hajlamosak a rozsdásodásra (kivéve a 2000 előttieket), a motorjaik erősek, nyomatékosak, még 10 évesen is masszív, nagyon egyben lévő autók. Csak ugye a magyar közhiedelem. De már kezd javulni a Volvók magyar megítélése, megyeget is felfelé az áruk. Ha valaki beállít valahová egy Volvóval, akkor kb. úgy néznek rá, mintha egy német prémiummal érkezett volna, kivéve, hogy nem nézik nagyzolónak.
2014. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Egy Audival az emberre sokan már rossz szemmel néznek, hogy ez egy tipikus nagyképű gyorshajtó
2014. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az utóbbi 1-2 évben minőségben már utólérte a német triót. presztizsben nem, de valszeg soha nem is fogja. ez nem feltétlenül baj ha egy pokoli jó autót akarsz amivel mégis "átlagos" maradhatsz
2014. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!