Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor a rendőr igazoltat...

Amikor a rendőr igazoltat hány %-ban derül ki hogy valaki bevan drogozva?

Figyelt kérdés

Tegyük fel 10autóst igazoltat a rendőr,és abból mondjuk 4ittas.. a többit elengedi..az nem derül ki hogy a többiből mondjuk 3bevolt drogozva?

Tehát,ha a szonda nem mutat alkoholt a szervezetben,akkor már ne is sz*rják hogy esetleg bevan-e drogozva?

Vagy azt látják rajta?

ha bedrogozva fognak meg valakit,akkor elveszik a jogsiját?



2014. márc. 1. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

50%


vagy kiderül vagy nem

2014. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

de hogy normális választ is adjak:


ha valakin látják hogy nem stimmel valami akkor szondáztatják, ha a szonda negatív de gyanus a viselkedése akkor átnézik az autót, vagy ha olyan akkor mentőt hívnak


tehát ha valaki be van drogozva akkor azon látszik hogy valami nicns rednebn

2014. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

ez érdekes kérdés,mert ha valaki iszik egy pohár sört és volán mögé ül,nyilván nem fogja befolyásolni annyi alkohol az ítélőképességét vagy a reakcióidejét de megbüntetik mert kimutatható.

Ha jól tudom drogokra meg nincsenek ilyen gyorstesztek amivel rögtön meg tudják mondani hogy fogyasztott-e valami cuccot az illető.

A drogosan vezetőket is ki lehet szűrni végülis: kitágult pupilla,zavart viselkedés,fűszag stb.

2014. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%

Ha be van drogozva, elég sanszos, hogy kiszúrja a rendőr, mivel furán, zavartan viselkedik...

A legtöbb rendőr egyrészt fel van készítve, miből veheti észre, eleve minimum ketten vannak, másrészt annyira nem lehet ritka.

Ha direktben drogos csinálja a banzájt , oda nem elég a mentő, rendőr is kell, mert simán nekitámadnak a mentősöknek és azt nem árt megakadályozni.

Az élet produkál mindenféle sztorit, nem árt ha a rendőr képben van és kiszúrja, ha valami nem stimmel.


T.V :)

2014. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cli_hlt ***** válasza:

Vicces, hogy Coloradoban (USA) ugye most legalizálták a füvet.


A rendőrök panaszkodnak, hogy az amerikai filmekből ismerős részegségi teszt nem működik. Arra gondolok, amikor a játékosnak végig kell mennie tyúklépésben egy vonalon egyenesen, meg kell érintenie csukott szemmel az orrát, stb.


A részegek ezeket elrontják, de a befüvezett emberek sokkal jobban teljesítenek :)


Sőt, ez más drogra is igaz lehet: ha valaki mértékkel amfetamint, vagy kokaint fogyaszt éjszakai vezetés előtt, az egyenesen éberebb lesz, nemhogy kába.


Azt tudom mondani, hogy nincs ökölszabály.


A rommászívott arcokat nyilván kiemelik :)


Azt nem tudom, hogy ilyenkor elveszik-e a jogosítványt, szerintem nagyon valószínű, hogy igen.

2014. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
elfordult már velem hogy ittasan/betépve vezettem(nem vagyok rá büszke)de érdekes módon lassabban mentem az átlagosnál és inkább háromszor körülnéztem mielőtt kanyarodni vagy elindulni akartam. Előzés kizárva.
2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cli_hlt ***** válasza:
100%

Utolsó: igen, vannak emberek, akik nem lesznek totál idióták, ha isznak, vagy szívnak. :)


Ez nem dicséret, nem kellett volna ilyet tenned, csak jól mutatja, hogy az, hogy ha valaki iszik, vagy betép, és hülye, akkor nem a szert kell hibáztatni.


Ehhez mindenek felett önismeret és jó ítélőképesség kell. Egyiket sem könnyű elsajátítani.

2014. márc. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kevés az esélye. Nem látszik kívülről egy emberen. Legalább is ha jó színész akkor nem.
2014. márc. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cli_hlt ***** válasza:
Azért ez erősen drog, illetve sokkal inkább mértékfüggő. :)
2014. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!