Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhifi! Milyen kapacitású...

Autóhifi! Milyen kapacitású akkumulátor kell egy 500 wattos mélynyomóhoz?

Figyelt kérdés

Most egy hónapos akkumulátor van a kocsiba Electric Power 72 AH/640 EN kaliberű. Szokott olyat csinálni a kocsi hogy mikor benyomom a fejegységet nem indul el az erősítő. Ha például elmegyek 5-10 km-t és akkor nyomom be akkor elindul az erősítő is. Valamikor csak akkor indul el ha álló helyzetbe pörgetem a motort 1500-ig és akkor nyomom be.

Mi lehet a baj?

Ha nagyobb akksi kell milyen márkájú és kapacitácú?


2014. febr. 22. 16:43
 1/4 szelepke ***** válasza:

Attól függ,mekkora az erősítőd..

Egy 72-es akksi bőven elég,viszont a "nagyok"kondit is beszerelnek.

2014. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálj egy nagyobb teljesítményű(akár a legnagyobbat amit lehet) generátort felrakni
2014. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

a hangszórónak csak terhelhetõsége van,h egy 100wattos erõsítõvel hajtod akkor annyit kap hiába viselné el az 500at is.

az erõsítõ áramfelvétele a lényeg.

a kinézett aksi nem rosz de van sokkal jobb is pl amit én vettem a bosch silver s5 74Ah 750A indító áram 27500 ft ért.

kondenzátor nem kell,ne vegyél.

2014. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a teendő ha szükség lenne nagyobb aksira, mint pl amit leírtál a bosch de nm fér be az autóba?
2016. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!