Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki vs 2es Golf?

Suzuki vs 2es Golf?

Figyelt kérdés

szuzuki 19 éves benzines

golf dízel 5 litert eszik 28 éves


első autónak kellene szerintetek?


2014. febr. 20. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
47%-oddal valszeg sok-sok reális és hasznos állítást írsz. Bár csak magadat járatod le, Golf nem több mint egy fiatalok által felkapott hóbort, ellenben Suzuki és úgy általánosan az összes Japán márka nem a semmiért vívta ki magának a megbízhatóságukról ismertséget.
2014. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

az ilyen magadfajta barmok miatt vagyok 47 %



De legyen ahogy te akarod, te vagy a király én az alattvalód, ne haragudj :(

2014. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2. sorral elárultad magad, már valakivel összevitatkoztál itt egy közlekedési kérdésnél, akkor is ez volt a dumád, ennél több köszi nem kell, bemutatkoztál. :D
2014. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
oké, te vagy a főnök
2014. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Le is zárhatjuk a vitát.
2014. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, egy jelentést nyertél magadnak, többet nem.
2014. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Golf sokkal jobb. Ismerőseimnek is van, városon kívül 4,5 literrel is elmegy, városba 5,5-öt eszik. A Suzukinak papírkasznija van, A Golfnak masszív kasznija van. Nekem is 2-es golfom van, nekem 1,3-as benzines. A golf előnyei: szerintem kevesebbet is eszik, megbízhatóbb, masszívabb. Az alkatrészárról nem tudok nyilatkozni, mivel annyira nem néztem utána mert nekem nem diesel van. De biztos hogy nem több a Suzukinál.
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Masszívabb na persze

[link]

Jó ha egyáltalán annyira van biztonságos mint a swift.Ugyanis a régi I-II golfoknak az ütközés erejének elnyelése nem nagyon megy.

A vastag lemez meg csak masszívnak néz ki egy kis kocnál jobb a vastag lemez,de egy frontális puszinál semmit nem jelent.

2014. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Erre van egy nagyon jó személyes " élményem ". 5-10 éve történt, egy 2-es golf a menetiránnyal szemben parkolt az út szélén, ki akart indulni a parkolóból, csakhogy jött szembe egy BMW, konkrét típusára nem emlékszem de nem is ez a lényeg, a Golf az orrával kapta el a BMW bal első részét, ennek a végeredménye a következő lett: BMW-nek betört a bal első fényszorója és kicsit megroppant a bal elején a lemez. Golffal mi történt? Konkrétan eltűnt a motortér, a motor és a váltó az utastérben kötött ki, ezek után tekintek úgy a 2-es Golfokra ahogy... aztán még nem is volt nagy sebesség mert városon belül történt, 40-50 el lehetett maximum, akkor mi lenne ha mondjuk ugyanez 90 el történt volna?


Ezek után már nem tekintettem ugyanúgy erre a kocsira, addig se voltam oda érte de ezek után, aztán mikor jönnek ismerősök, hogy így Golf úgy Golf, akkor általában említem is hogy evezzünk más témakörre mert é frászt kapok tőlük.


Másik oldalról pedig ott van a tény, az említett két típus közül a megbízhatóbb és olcsóbban fenntartható megint csak nem a Golf lesz.


Nálunk van csak ez a nagy láz, mert fiataloknak ugye mindegy, hogy ha az utolsó 100 méteren úgy kell betolni a garázsba, de akkor is Golf... Maga idejében a maga kategóriájában lehet jó volt, de eljárt felette az idő, ezen nem változtat semmi.

2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!