Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift, Golf III / IV?

Suzuki Swift, Golf III / IV?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok jártas ezekben a márkákban, nekem eddig Fordom volt, de sajna azt el kellett adnom tavaly. Most viszont szeretnék venni egy olcsó kis autót, elsősorban dolgozni/bevásárolni járnék vele (napi 10-30 km változóan), valamint évente kb 4-5 alkalommal külföldre rokonokhoz. Melyiket ajánlanátok?
2013. máj. 11. 14:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg még a VW Polo is tetszik :)
2013. máj. 11. 14:26
 2/11 anonim válasza:
attól függ mennyid van rá. de ha az OLCSÓság a fő szempont akkor a suzuki verhetetlen. most cseréltem benne olajat, szűrőket + munkadíj 8e forintért...:)
2013. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
SWIFTen belül milyen évjáratra gondolsz? Amúgy a IV Golfot ajánlom ezek közül, megbízható, erősebb motorral egész sportos, külföldre is elég kényelmes.
2013. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is aswiftre savazok de mivel írod hogy néha menétek vele külföldi utakra akkor az 1.3 16 szelepesek közöt nézelődj mert azok már 84 pacisak elég szépen menek és bírják ahosszú utakat is nekem 1.0 volt azzal sem volt semmi gond de ezek az 1.3 16 szelepes motoral szerelt swiftek sokkal erősebbek :)


Itt egy pár

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A swift egy igénytelen strapabíró autó, nekünk van egy 11 éves és gyakorlatilag kb. az akkumlátor csere volt eddig a legnagyobb költség, amit rá kellett költeni. Városban tökéletesen használható, viszont országúton, autópályán nem az igazi, így külföldi utakhoz nem ajánlom.

1 literes motor van benne, 145-öt bír viszont nagy sebességnél nagyon zajos és eléggé instabil, na meg nem is egy életbiztosítás, így inkább városba ajánlom csak!

2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a jó tanácsokat, akkor valószínű Suzukit nézelődök :)
2013. máj. 11. 14:46
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 14:43 hidd el a ladához és a vartburghoz képest nagyon stabil autó de ha meszire is akrsz meni vele kell az az 1.3 16v motor a 84 pacijával vagy az 1.6 sedánok 92 lovacskával


pár 1.6 sedán

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

milyen olaj ment a suzuba hogy 8 ropi volt össz vissz?

Nekem csak az olaj 10rongy.

2013. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket az autókról, szerintem egy sedan lesz a választás, még melyik az jó kérdés :) Hálás vagyok mindenkinek, a válaszokért!
2013. máj. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!