Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosnak szabad az autók...

Motorosnak szabad az autók mellett / között haladnia 1 sávon belül?

Figyelt kérdés
Több helyen látom, hogy elmennek a kígyózó autósor mellett. Ezt a kressz megengedi nekik, vagy illegális? Csak mert ha ilyenkor rányitom az ajtót véletlen az az én hibám lenne, vagy az övé?

2014. febr. 18. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 10


Bocsi, de személyes tapasztalatból mondom, vannak olyan hülyék (nem magunkra venni!), akik rányitják az emberre véletlen az ajtót. Biciklivel már volt rá példa, hogy így estem el. Horzsolásaim lettek csak, de én voltam a hibás nyilván a bicikliúton... Szerintem legalábbis van olyan hülye bamba aki szegény nem veszi észre és rányitja az ajtót.

2014. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy van, nem is ritka eset. Épp youtubon néztem egy videót, amiben ez volt, ezért is tettem fel a kérdést. De ennek az agyatlannak lehet magyarázni, úgysem fogja fej.
2014. febr. 18. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

"Ezért van egy olyan szabály hogy ha lehet úgy kell megállni hogy a kedves motoros ne férjen el."


Árad belőled a jóindulat. Mi van, zavar, hogy ők tudnak haladni amíg te a sokmillás autódban araszolsz? Üljél át motorra vagy csendben segítsd az előrehaladásukat.

2014. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
12-ES vagyok. Látom sok itt a kedves motoros.Mellesleg tartom a szokásom és nem engedem el a motorost. A kocsim 20-m hosszu . Csámpázik mellettem ,és közben elidulok, amire sok példa volt már, és ledarálom , mert óhatatlan hogy megcsellenhetek, és menjek a börtönbe? Vagy a másik. Párhuzamos közlekedésben ,nagy nehezen megelőzöm a smkp-t, aztán piros lámpa, elörehúz ,megint kezdem a küzdelmet az elözéssel, és volt hogy még röhögött is rám.Hát ne haragudjatok én ezt a szabályt nem támogatom. És mivel nekem a kressz nem irja elő hogy, piros lámpánál ugy kell megállni hogy egy esetleges motoros elférjen, hát én olyan távolságot igyekszem tartani hogy ne próbálkozzék a kedves.
2014. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

# 16


Hülyékre nincs gyógyszer... Kocsisorban is épp elég veszélyes menni. Tehát okkal engedték meg ezt, hiszen felgyűrhet két kocsi (rémisztően gyakori eset), de ugyanakkor elgurulni a sorok mellett stb se túl jó mindig. Teszemazt busz, kamion mellé bemászni hülyeség. De hát nem lehet mindent kivédeni, szerintem 12-es jól teszed, ha esetleg úgy állsz meg, hiszen jelen esetben a motoros saját biztonságát tartod meg, megvéded az ő hülyeségétől. (Szóse róla, a képességei simán lehetnek jók, de ha elindul egy ekkora nagy valami, könnyen bedarálhatja, bármilyen tudása van..)

2014. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ezért van egy olyan szabály hogy ha lehet úgy kell megállni hogy a kedves motoros ne férjen el."


Gondolom te is abba a kategóriába sorolható vagy akiknek szétveti az ideg a fejét ha megelőzi egy motoros csak gratulálok de nem csak neked itt Magyarországon olyan sok gyökér van hogy azt el sem lehet mondani na erről ennyit ne segítsétek a forgalmat sőt akadályozzátok az a legjobb!

2014. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 16: Ajánlom a figyelmedbe a válaszoló másik válaszát: "tartom a szokásom és nem engedem el a motorost. A kocsim 20-m hosszu . Csámpázik mellettem ,és közben elidulok, amire sok példa volt már, és ledarálom , mert óhatatlan hogy megcsellenhetek, és menjek a börtönbe? "


Nem kocsival megy, hanem egy nagy döggel, ami mellett veszélyes, h mennek mellette motorosok, tehát nem azért csinálja mert zavarja, hanem mert nem ütheti el, és ezért muszáj valahogy elkerülni a veszélyes szitukat..

2014. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!