Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosnak szabad az autók...

Motorosnak szabad az autók mellett / között haladnia 1 sávon belül?

Figyelt kérdés
Több helyen látom, hogy elmennek a kígyózó autósor mellett. Ezt a kressz megengedi nekik, vagy illegális? Csak mert ha ilyenkor rányitom az ajtót véletlen az az én hibám lenne, vagy az övé?

2014. febr. 18. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Megengedi.

De nyissad rá nyugodtan!Ezért jól agyon fognak b....ni!!!!!!!!!!!!És meg is fogod érdemelni ha ekkor sutyerák vagy!

2014. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Még valami,ha rányitod az ajtót az a te hibád!De csináld csak!!!!!!!!!!
2014. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a járműveknek útkereszteződésben, útszűkületekben, szintbeni vasúti átjárónál vagy egyéb forgalmi okból meg kell állnia, - előre sorolás céljából - kétkerekű motorkerékpárral, illetve kétkerekű segédmotoros kerékpárral az álló járművek mellett, vagy azok között, kétkerekű kerékpárral az úttest szélén, az álló járművek mellett jobbról szabad előrehaladni, ha


a) az előrehaladáshoz elegendő hely áll rendelkezésre, és


b) az irányváltoztatási szándékot jelző járműveket az irányváltoztatásban nem akadályozzák.

2014. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1: te tényleg ekkora idióta, vagy? Nem tudsz olvasni bmeg? Tudod mi a véletlenül szó jelentése? Vegyél vissza...
2014. febr. 18. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Miért nyitnád ki az ajtót forgalomban, körülnézés nélkül? És ha egy kamion jön?
2014. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha kígyózó sor van, és csak egy sáv van, akkor nem jön semmi, mert nem fér el... kivéve motorosok.
2014. febr. 18. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Szabad neki, és ha rányitod az a te hibád. Érdemes fokozottan lesni a tükröt, főleg ahol a pizzafutárok csapatják.


(Annyira gyorsan nem tud ott jönni, hogy ne vedd észre:) )

2014. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Édes Istenem... :D te tényleg nem ismered a VÉLETLEN szó jelentését... azt hittem, csak figyelmetlen voltál, de most kiderül, te nem vagy tisztában a szó jelentésével :D


Segítek: véletlen -> nem szándékosan / figyelmetlenségből.


Ha 10 év alatt vagy rendben van, ha nem vagy magyar rendben van, minden más esetben kérlek ásd el magad, mielőtt én teszem meg.

2014. febr. 18. 16:11
 9/17 A kérdező kommentje:

Annyi eszed van, mint egy marék lepkének.


Az értelmesebb válaszolóknak köszönöm, megtudtam, amit akartam.

2014. febr. 18. 16:25
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezért van egy olyan szabály hogy ha lehet úgy kell megállni hogy a kedves motoros ne férjen el.
2014. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!