Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a műszakija az utánfutó...

Lejárt a műszakija az utánfutónak és ha csütörtökön viszem vizsgázni és közben rendőr megállít, nem fog megszívatni?

Figyelt kérdés

Még novemberben lejárt a műszakija az utánfutómnak és most fogom vinni csütörtökön.

Ha a rendőr megállít akkor nem fog megbüntetni?

Be vagyok rendelve reggel 8:20 -ra és felhívhatja az irodát, ha nem hiszi el.

Az utánfutón minden működik új gumik, oldalfalak, világítás stb.

Elvégre valahogyan el kell vinnem vizsgáztatni és tréleren nem fogom vinni, meg amúgy is ha viszem vizsgára akkor a rendőr gondolhatja meg látja is hogy nem hullik szét és rendben van.


2014. febr. 17. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szépen megmagyaráztad magadnak, ettől függetlenül szabálysértést követsz el és simán megbüntethet. Persze ezt a rizikót mi is beszoktuk vállalni, de ha tutira akarsz menni, akkor kérj egy útvonalengedélyt.
2014. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kitől kérjek útvonalengedélyt? Az ingyenes?

Talán lezárják én miattam az egész utat amerre haladok majd, mert "veszélyes" járművel haladok?:D Ugyan már.:P

2014. febr. 17. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, te pénzed, csináld úgy, ahogy akarod.
2014. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek teljesen igaza van, sajnos ez így megy. Ha bevállalod anélkül az utat vagy szerencséd lesz vagy nem. Az okmányirodában kell kérni valószinűleg.
2014. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy olyan ismerős akinek van egy járműve ami elhúz egy kéttengelyes utánfutót szabályosan, arra fel lehetne tenni, megfelelően rögzíteni a futót, van egy ára lehet 5000 ft, a bírságok meg már 30 ezernél indulnak. És ha még le is veszik a rendszámot ezek a kedves emberek, akkor kpm. vizsgára kell vinni.
2014. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt párszor már így és rizikózom most is sajna.

Csak lesz szerencsém 25 km-en.

2014. febr. 18. 02:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész oda ahol vizsgáztatni szeretnéd, viszed a saját és a futó okmányait és kérsz egy igazolást vizsgaidőpontról. Kapsz egy papírt és azzal egyszer közlekedhetsz a lakhelyed és a vizsgaállomás között.
2014. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Erre nem is gondoltam.:)
2014. febr. 18. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!