Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérléscsere házilag? (Peugeo...

Vezérléscsere házilag? (Peugeot 206)

Figyelt kérdés
Vezérléscserére érett a kisoroszlánom, de viszont anyagilag nem állok a topon. Szeretném megcsinálni magam. Mennyire bonyolult? Ha nem stiftelem, csak megjrlölöm ès jelre rakom az is jó lehet? Tudom figyelni kell rendesen, ès jól berakni nehogy a vège az legyen h összeèr a dugó meg a szelep, de hogy tudnám leellenőrizni magam? Forgassam meg a főtengelyt ès ha körbeforog akkor jól dolgoztam? Szíjat mennyire feszítsem meg? Köszönöm válaszotokat
2014. febr. 13. 21:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
fú nagyon szépen köszönöm, főleg neked utolsó :) egyben cserélek görgőt is meg vízpumpát is. amikor kész vagyok, és már csak a hűtővizet töltöm vissza, akkor HA van, mert nemtudom hogy van e, akkor hol keressem a légtelenítő csapját?
2014. febr. 16. 14:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon szívesen, remélem hasznodra válik a segítségem.


Hűtővizet én nem engedném le a helyedben, csak ami kifolyik a vízpumpánál.

Egyébként nem tudom, hogy a Te motorodon van-e, de alapból a 206-osokon van légtelenítő csap.


Itt egy kép, hogy hol is kéne keresned:

[link]

2014. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 17. 15:39
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


Majd jelentkezz, ha túl vagy rajta :D

2014. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
csak jövő hét csütörtök péntek fogok nekiállni akkor leszek szabid, de megírom majd :)
2014. febr. 18. 19:20
 16/16 olikam válasza:

Hello!

Nekem tudnÁl segiteni peugeot partnert 1.9D vezerles cserelnek otthon:) képet kuldeni?

2017. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!