Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46 330i vs. Nissan 350z...

BMW e46 330i vs. Nissan 350z vs. Subaru Impreza WRX STI 2. 0 melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha kérhetek indokot is..
2014. febr. 13. 17:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
A 2,0-ás az japán motor. Gyárilag már kovácsolt dugókkal rendelkezik, így nem hiszem h bedöglene. Az egy pörgős motor amiben még bizony vannak tartalékok. Nekem egy 07-es 2,5-es STI-m van. Hidd el ezekkel a 2,5 mocikkal több a probléma. Nem vezettem a másik két típust,de mindnek vannak előnyei és hátrányai is.
2014. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En meg a "kor " lampas STI-ket nezegettem.Nagyon megtetszettek de igaz hogy 20 litert eszik normal hasznalat mellett? Tudom hogy nem nagyon lehet normalisan hasznalni :)
2014. febr. 18. 15:58
 13/13 anonim válasza:
Azt a 20 litert kicsit erősnek érzem normál használat mellett. Normál használatban városban olyan 13-15 lehet. És ebben az is benne van hogy néha intenzivebben közlekedsz a városban. Városon kíűl szintén normál használatban 9-10 lehet. Persze ezeknél a kocsiknál a fogyasztást nagyban befolyásolja a jobb lábad. Még két dolog van ami fontos ezeknél. Az egyik a rendszeres szervíz és olyan aki ért is a típushoz, a másik pedig hogy minimum 98-as mennek. De ha kicsit jobban hozzá van nyúlva akkor 100-as benzin.
2014. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!