Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó tolvajok visszatérnek...

Babi0906 kérdése:

Az autó tolvajok visszatérnek a tett helyszínére újra lopni?

Figyelt kérdés
Tegnap ellopták a szüleim autóját. Sajnos eddig semmi nyoma. Mivel minden nap rengeteg autó parkol ott így nagyon jó lehetőség ez egy tolvaj számára (van választék bőven). Szerintetek visszamennek többször egy adott helyre autót lopni?

2014. febr. 12. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki az a marha, aki erre azt válaszolná, hogy nem, soha többé, kizárt. Sajnálatos a dolog, de az igenlő válasz nem segít. Érdemes figyelne, hátha el tudjátok csípni.
2014. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzetek be a környező utcákba, néhány km-es körzetben, főleg, ha értékesebb autó volt. Mert sokszor a közelben parkolják le és várakoztatják pár napig, utána viszik tovább, esetleg más rendszámmal.
2014. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körbejártunk két kerületet plusz két környéki települést de semmi. Sajnos kertvárosi rész és a környék is így szerintem egyből zárt (telek)részre vitték :( 3 hete loptak el ugyan ott egy autót de az sem lett meg. Így már szinte biztos vagyok benne,hogy visszajárnak. Úgy néz ki,hogy talán lesz nyom amin elindulunk de a kocsit már szerintem nem fogjuk egybe látni.
2014. febr. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!