Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan könyv, ami a...

Blaiseboy kérdése:

Létezik olyan könyv, ami a motorok működéséről szól (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy olyan könyvet elolvasni, amiben érthetően le van írva, hogyan van felépítve a motor. Nem Tesz-vesz város szintű, kicsit bővebben mint, hogy a dugattyú megy fel-le, de nem is autószerelő szeretnék lenni... Néhány érdekességgel mondjuk megfűszerezve esetleg (érdekes adatok például az autó-, motorgyártásból)... Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 12. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Elég részletes.

2014. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hy!

a youtube oldalon van egy csomó videó hogy hogy kapják szét meg össze egyes tipusokoat.Sőt mék komplett motorszerelési anyagok is vannak fent csak találni kell.

A másik meg ,kinézel egy típust és keresel hozzá javítási kézikönyvet ,valami egyszerűbbnél kezdheted pl zsiguli szerelési kézikönyvvel,abban minden le van írva.

2014. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak érteni szeretném, amikor a hozzáértő barátaim, ilyenekről beszélgetnek.

Állat ez a Ladás könyv. Nekünk is volt ilyen kocsink... :D

Ez amúgy szériatartozék volt minden eladott Ladához?

2014. febr. 12. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem is volt belőle,abból az utolsó csavarig minden le volt rajzolva,írva,hogy egyes tipushibákat hogyan kell vagy hogyan érdemes javítani.
2014. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ternai Zoltán - A gépkocsi. Kicsit régi darab, ezért mondjuk közvetlen befecskendezés nincs benne, de a lényeg igen, sok ábrával. Börzén be lehet szerezni olcsón, szerintem könyvtárban is fellelhető. Neten még nem láttam, persze, lehet, hogy fent van.


A motorkerékpár című műve biztosan fellelhető a neten, abban is van ábra, leírás, de az inkább a motorkerékpárok megoldásaira koncentrál.

2014. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A motoros is jöhet! :D
2014. febr. 14. 05:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Motoros könyv....Milyet szeretnél? Én tudok egy nagyon jó etz250-es szerelő könyvet ha érdekel.

EZt MZ-zés csoporton belül osztogatják néha ,ez nagyon jó könyv hozzá.

data.hu/get/6618660/mz_etz_250_szerelA-sik_kA-zi_kA-nyvszerelesi_kk.jpg.zip

2014. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!