Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem a benzinmotor...

Tudnátok nekem a benzinmotor működéséről szóló könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek amiben leírják hogy mi található a benzinmotorban és hogy az hogyan működik?

2013. nov. 29. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Belsőégésű motorok tervezése és vizsgálata
2013. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ma linkeltem a Wikit egy másik kérdezőnek. Wikin keress rá a belső égésű motorokra, azon belül pedig az Otto-motor ami kell neked. Ott elég sok minden le van írva a műküdéséről, ábrákkal.
2013. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem van egy nagyszerű régi könyvem: [link]

Igaz, régi, de nagyon szemléletes és részletes, jóllehet, nemcsak a benzinmotorhoz, hanem magához a gépkocsi megismeréséhez nyújt segítséget.

2013. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ternai Zoltán : A gépkocsi

Ez egy régi könyv,de alapoknak nagyon jó

2013. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, de esetleg olyan könyvet valaki tudna ajánlani ami mist is forgalomban van.
2013. dec. 4. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Amit írtam, még elérhető. :)
2013. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Wiki is elérhető jelenleg is. :)
2013. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló tudnál nekem légyszíves egy linket küldeni ahol még kapható, mert én bárhol néztem csak előjegyezni lehetett?
2013. dec. 6. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Linket nem tudok, de ha esetleg Győrhöz közel laksz, akkor érdemes személyesen bemenni az egyetemi könyvesboltba. Ott tuti kapható, nekem is onnan van meg.
2013. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!