Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell leszólni azokat,...

Miért kell leszólni azokat, akiknek 17 éves korukban már B kategóriás jogosítványuk van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak azokat szoktam leszólni, akik ezzel menőznek, és úgy gondolják, hogy ők már mindent tudnak a vezetésről és a közlekedésről 30 levezetett óra után.
2014. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dörmögő ***** válasza:
98%
Nem találkoztam még különösebben ezzel a jelenséggel.
2014. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem menőzök vele mert minek?

Fél éve van jogsim 6000-et levezettem már és ma nekitolattam egy autónak a saját hülyeségem miatt.

Szóval nem menőzök inkább ezzel.

2014. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem (még) senki sem szólt le ez miatt. Mondjuk szerintem nem is sokan tudják,hogy már van,de akik tudják azok se szóltak le,legalábbis a szemembe senki :)
2014. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előbb szólják le azokat akiknek 17évesen felső kategóriás autójuk van mint azokat akiknek csak simán jogosítványuk
2014. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt 17 évesen a jogosítványom, de ezalatt a 20 év alatt nem szólt meg érte senki. Ez új...
2014. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos a probléma az esetek 80-90%ban az,hogy a 17-18 éves srác megkapja az apa autóját... Részleteznem nem kell,hogy általában azaz autó többet tud mint egy átlag (full extra,160 lóerőtől kezdődik,több mint 2L-es a motor... stb)
2014. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy itt gyk-n a 17 éves lányokat oltják, akiknek jogsijuk van és kérdeznek valamit ahogy észrevettem.
2014. febr. 10. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én is 17 vagyok,én is lány vagyok és nekem is most lett meg a jogsim. Engem nem oltogattak még ezért,se itt se máshol. Nyílván nem kell gyökér kérdéseket feltenni és nem kell okoskodni ,mintha 30 éve lenne jogosítványod,de tök mindegy ,hogy 17 vagy 30 éves vagy,ha friss jogsis vagy akkor szerintem nem kell úgy tenni,mintha profi vezető lennél.


Engem is idegesít mikor pl egy 18 éves gyerek kezdi el nekem osztani az észt,hogy hogy vezessek,mert neki már 1 egész éve van jogsija ,de azóta ült talán kétszer kocsiba.

Nekem erről ennyi a véleményem.


Mikor az ismerőseim meg tudták,hogy meglett a jogsim akkor jött pár sablonos beszólás,hogy 'jaj akkor most már ki se lépek a házból' meg 'uram ki az aki neked jogsit adott?" meg egyéb ilyenek,de ezt azért mondják,mert viccesnek hiszik magukat.

2014. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem sem oltottak le sosem hogy már 17 évesen meg lett a jogsim sőt mondták hogy jól tettem :D azóta már leraktam nagymotorból is.
2014. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!