Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B4 1.9TDI 94 es nem...

Buzga_Zoltán kérdése:

Passat B4 1.9TDI 94 es nem gyorsul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 94 es passat 1.9TDI m és nem gyorsul! Légtömegmérők , motorvezérlő, víz hőfokvisszajelző, kicserélve, egr szelep vakolva turbó kipucolva (2 éve lett bele vadonat új véve és nem lötyög egyáltalán), és nem gyorsul motordiagnosztikánál nem ír ki semmit de padlógázon úgy gyorsul mint a régi ikaruszok. Mi lehet a probléma? Én adagoló proiblémára gyanakszok.

#passat B4
2014. febr. 8. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
üzemanyagszűrő nem dzsuvás?
2014. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy adagoló, inkább valami dugulás lehet
2014. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyire otthon hozzáférsz megpróbálhatod kipucolni, vagy adagoló vagy dugulás lesz, motor fordulatszáma nem esett vissza, mármint felpörög üresben rendesen?
2014. febr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha felpörög alapjáraton! turbó nyomás 2500 nál 1 bár!! szűrő cserélve lett nincs dugulás mert ki lett cserélve a cső és le is lett tesztelve és folyik rendesen
2014. febr. 9. 11:05
 5/5 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? csak mert én ugyanezzel szenvedek...csak nekem Audi B4
2014. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!