Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy VW Passatot B5ös,11...

Vettem egy VW Passatot B5ös,110 lovas, dízel. Kiderült, hogy 500e+ km van benne. Nagyon kell paráznom?

Figyelt kérdés

Németből hozott, valószínűleg autópályán volt használva. Futómű nem kopog, motorja erős, jól húz, nem füstöl, most lett vezérlés rajta cserélve.. tehát így nem érződik rajta, hogy annyi km van benne.


Vajon meddig húzhatom vele, mikre kell számítanom?



2014. febr. 7. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Hányszor leírtuk már itt is, meg más fórumokon is, hogy nem hozatunk "Németből" meg "Olaszból" dízel német gépeket, mert KB. kizárt, hogy reális a szöveg, amivel a kinti kókler eladók kiszúrják a szemünket, hogy "Futott 60 000 km-t", meg "a nagytata tekert bele 75ezret". Ha te lefosod, hogy megpróbáljuk elmondani neked, hol akarják a szádba csempészni a brokit, akkor sajnos ilyen dolgok történnek, hogy otthon derül ki, hogy a motor az élettartama 3/4-edén túl van.


Konzekvencia: arra számíts, hogy gyakorlatilag bármikor kellhet most már nagygenerálozni, ami egy csomó pénz lesz.

2014. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Dobd tovább egy másik baromnak.
2014. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 egySanyi ***** válasza:
Mennyi van az órában és hogy derült ki, ha lehet tudni?
2014. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak valóban ennyi van benne, akkor szerencséd van, nincs mitől parázz, pláne, ha egy rossz hangot sem ad ki. Komolyan beszélek.
2014. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
egy vezérléscserét be kéne iktatni biztos ami biztos... (meg olajcsere stb)
2014. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" Futómű nem kopog, motorja erős, jól húz, nem füstöl, most lett vezérlés rajta cserélve.."

Jó? Jó! Akkor nem mindegy mennyi van benne? :D


"Németből hozott, valószínűleg autópályán volt használva."

Volt főnököm 2,5év alatt 120 000-ret tekert egy dízel Meganeba. Autópályát nem nagyon látott a kocsi :)


Nagyon nem kell paráznod, az itthoniakban is kb ennyi lenne, ez legalább ( ha szerencséd volt ) rendes úton közlekedett és ezért nem csörög minden műanyag benne.

Szerintem nincs különösebb okod félni.

2014. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt már benéz lassan a kettőstömegű lendkerék második cseréje, mert ha eddig nem volt egyszer sem akkor az igazi csoda lenne, de lassan tényleg jöhet a második, az meg nem óccó..
2014. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azért nem kell az embert baromnak titulálni. tudtam, h kockázattal jár, nem is foglalkoztam a km óra állással, mást néztem( de nem vagyok autószakértő, sőt..) biztos voltam benne h nem annyi van benne mint amennyit mutat.


vezérlés csere megtörtént már

köszi a válaszokat

2014. febr. 8. 16:51
 9/10 anonim válasza:
"nem kopog,erős,húz,nem füstöl"ne hallgass barmokra akik a km óra állás hallatán autószerelő zsenik lesznek.Nem kell eladni sem, én most vettem egyet 400ezer km el.Ha igaz amit leírtál nagyon egyben van a géped és símán mehet 800-900ezer km is."Aztán max veszel bele egy másik motort"de nem kell megijedni az még odébb lesz és nem is sok csak bátran keress utánna,ha kell egy telefonszám egy rendes,garanciás bontóstól,aki mindenben tud segíteni szólj!bármi kell van!Nekem nem sokkal azután hogy megvettem csöpögött a hátsó tárcsánál a fékolaj.Kiderült hogy hazaért a fékem!30-35ezer darabja a fékmunkahengernek(pedig nekem a 90lovas 97-es évjáratú van)a kettő lett volna újonnan 70 a felújított 50.Én 24-ért vettem kettő alig használtat!A turbó felújítás 80-100.Nála 55ért van felújított.20éve ezt csinálja az ürge úgyhogy ért hozzá!!
2014. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 1.9pdtdi 2000évjàrat és 670.000 km van benne. Minden héten egyszer megyek vele németbe 1200km oda 1200 vissza plusz itthol hajtom nem keveset és nincs vele gond birja a strapát. Ne agódj miatta. Ha itthol vettél volna abban sem lenne kevesebb km csak max nem tudnàl róla. Vigyàzz rà és meghàlàlja.
2014. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!