Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van ilyen hangja egy...

Hogy van ilyen hangja egy motornak?

Figyelt kérdés

Hogy csinálják azt nagymotorral (gyorsulási) hogy egy helyben állnak (legalább is én ezt még csak áll helyzetben láttam és hallottam) és durrog a motor de kegyetlen hangosan :P

Ennek a folyamatnak van valami különleges neve is ?



2014. febr. 7. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy akkor durranik, amikor leszabályoz, vagy amikor visszaengedi a gázt. Pontosan nem tudom, hogy mi a jelenség neve, de rallysok is előszeretettel használják.
2014. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsasági vagy sport. Nincs olyan, hogy gyorsulási.
2014. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó azt akkor elírtam de nem az a lényeg, érthető a kérdésem még attól hogy azt a szót helytelenül írtam.
2014. febr. 7. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A Simsonom akkor csinálta, mikor elállítódott a gyújtás :D
2014. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ralysoknál a gyujtás után gyujtásra wan álitwa h a turbot joban pörgese., dd igy a robanáskor a hegerbe a kipufogo szdldp elkezd nyitni és a lángok a kipúfogon kijönek.. +plusz a kipufogoba beroban az üzemanyag ami bend wan...
2014. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!