Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Simson...

Mi lehet a baja a Simson karburátorjának?

Figyelt kérdés

vettem hozzá új tömítést, a fúvókákat kitisztítottam ( fél éve lettek cserélve a fúvókák ), mégis Sz*rakodik.

indításkor semmi probléma, de elindulni nem szeret, meg menet közben teljes gázzal tud csak menni !

a motorral semmi probléma, mert új csapágyak vannak benne, amik most járódtak be, új szimeringek / Tömítések.

Új karbit még nem próbáltam, nem merek addig venni míg 100%-ra nem tudom, hogy ez tényleg rossz.


2014. febr. 2. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítsd be a karbi úszóját,


[link]


majd finoman hangold be a karbidat a motorodhoz.


Ha szükséges állíts a súbertűn is!

2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A karbi beállítása lemaradt:


[link]

2014. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hy!

Ami baja lehet:Rossz benzinszint és benzin-levegő arány keverék beállítás,esetleg rossz méretű fúvóka lehet benne....

Benzin-levegő keverék beállítása:A középső csavart ami a súbert emeli az az alapjárati csavarod ezt beljebb tekered hogy magasabb legyen az alapjárat,ez azért kell mert hogy mikor a levegőt tekergeted jobban észrevedd hogy változik a motor fordulatszáma ha több levegőt kap.Nos a levegőt addig kell tekergetned amíg meg nem találod azt a felső holtpontot ahol magasabbra emelkedik a fordulatszám de már nem megy tovább,na ez meg van akkor egy negyed fordulattal beljebb tekered és ehhez állítod az alapjáratot minél kisebbre

Légszűrő milyen van rajta?Nézd meg pucold azt is ki,esetleg egy új gyertyát is rakhatsz bele(3-4 ezrenként cserélni kell amúgy is)

Mégvalami:Bejáratás 1000-1500km és érdemes jóféle szintetikus olajat használnod!

Jó szerelést ,majd jó motorozást!

2014. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégvalami:

[link]

2014. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!