Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nah szerintetek mi a véleménye...

Nah szerintetek mi a véleményetek a Yamaha tzr 50 2006-os gépről? Mire figyeljek vásártáskor? Hogyan tudnám ki deríteni hogy valójában hanyas az évjárata? és én 70-est néztem de csak az van és mennyit eszik? Meg stb várok még tovább tippeket.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
jó kis 2ütemű gép a dizájn gyönyörű, ilyet vettem volna ha lett volna pénzem rá, így maradt egy MH rx50, vásárlás előtt kérdezz meg róla minden hibát, ha már ott vagy akkor nézd át az idomokat, csúszásnyom stb. nem jó ha már buktak vele. próbáld ki menj egy pár kört, ilyenkor azt szoktam nézni mennyire rezonál, ne rázzon a főtengely, fékek állapota milyen, lánckerekek, ha valóban 2006os akkor még elég új valszeg jó állapotban van, hogy biztosan tudd az évjáratát ahhoz tudni kell az alvázszámot, és azt le lehet kérdezni hogy konkrétan mikori és milyen motorhoz tartozik. gyárilag kb annyit ehet mint az enyém olyan 2,5 max 3 litert ha húzod neki, ha 70es akkor kicsit többet is beállítástól függően. ha 70es akkor már komolyabban oda kell figyelni hiszen nem gyári, ki tudja hogy rakták össze, hozzá van-e igazítva a légszűrő, karbi, fúvóka, nagyon figyelj oda, voltam már átb@szva nem kellemes dolog amikor csak költesz rá egyfolytában. sok sikert. ha jót fogsz ki akkor sok évig egy fantasztikus motorod lesz
2009. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mért baj ha estek vele? és hogyan nézhetem meg a főtengelyt vagy amit írtál el felejtettem xD Am engem is át basztak már 2x tom milyen am köszi a tippet ég várom a tippeket

.

2009. dec. 5. 19:48
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi az a rezonálás?
2009. dec. 5. 19:49
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen hogyha ráz a főtengely?
2009. dec. 5. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél biciklit ha 2 motorvásárlás után ilyeneket nem tudsz ;)
2009. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sejtem hogy mi a reconálás és a főtengelyes dolog de azért kérdeztem hogy jóra gondolok e vagy nem hogy valaki meg erősítse ENNYI
2009. dec. 5. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

újabb tudatlan műmájer..

elősször vegyél simsont, ha azt se tudod mit kell megnézni egy motoron. azzal majd megtanulod és utána nem tudnak átverni olyan könnyen.

2009. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!