Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra A benzin motorral...

Opel Vectra A benzin motorral milyen autó?

Figyelt kérdés

1. autó lenne egy 1.8 vagy 2.0 benzinmotorral. Megbízható autó? Nem szeretnék drága kocsit venni részletre, ezért vennék egy ilyet és elkezdek gyűjteni, hogy majd egyszer tudja egy jobbat venni.

Érdemes ilyet venni?


2014. jan. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbízható, szög egyszerű technika. Ha nem sietsz, érdemes meggondolni az 1.6 75 LE verziót, az nem eszik annyit, igaz, nem egy versenyautó, de gyakorlatilag nem igényel semmiféle karbantartást az olajcserén kívül. Szinte nap-mint nap látok egy F Astrát ilyen motorral, bő 200 ezer van benne, eddig csak olajat cseréltek a motorjában, meg egyéb kötelező dolgokat, sose volt motorikus baja.


F Astrából volt 100LE-s 1.6-os benzines, amit be lehet tenni a Vectrába, de Vectrát olyan motorral sose gyártottak. Ha érdekel a téma ezen része is, írj PÜ-t.

2014. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából ennek a motorcsere dolognak nem sok értelmét látom, mert venni kell az autót, egy másik blokkot meg fizetni az átépítést, mikor alapból lehet 110 lovas motorral is venni. 1.6- os nem játszik, mert ugyan nem szoktam száguldozni, de szeretem ha egy előzésnél van erőtartalék.

De köszönöm a választ, szerintem ilyet fogok venni.

A motorcsere már csak azért is értelmetlen lenne, mert inkább munkásautónak lenne használva, így kár rá ilyenre költeni.

2014. jan. 27. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az első nem tudom mit irkál f astrát na mindegy nekem egy 94-es A vectrám van 2-ezres semmi baj nincs vele lehet vele előzgetni egyedül a kasznira kell figyelni mert szeret rohadni főleg a küszöb meg a hátsó sárvédő részek
2014. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok autóm volt de olyan vacak mint az Opel Vectra "A" egy sem. Állandóan valami baja volt, egyszerűen nem bírta a használatot, mindig dőlt az olaj a motorból, légtömegmérő behalt, benzinszivattyú leállt, injektorok eltömődtek, futómű minden eleme tönkrement hónapok alatt ,féltengely eltört,váltó hol jó volt hol vészüzembe kapcsolt(automata) ,ventillátor bedöglött motortéri és belső is,generátor ,önindító elhalálozott,klíma egy nyarat se bírt ,féknyereg beállt és közben rohadt az egész hátulja. És ez 1 éven belül !

Egy tíz évvel idősebb japán kocsinak negyed annyi baja volt ugyanilyen használat mellett. Én nem ajánlom. Vegyél inkán egy hasonló éves Nissan-t ,Toyotát.

2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy jót is írjak róla, a 2 literes 8 szelepes változatnak a motorja okos konstrukció , nem lesz semmi baja ha elszakad a vezérműszíj .
2014. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!